Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie.
#pytanie odnośnie #prawo i #prawokarne
Mam w domu 2 dzieci (rodzeństwo 6 i 9 lat) w pieczy zastępczej, z jednym z nich od zawsze był problem - notoryczne kłamstwa, niszczenie wszystkiego, kradzieże, oczernianie - z tego tytułu oboje zmieniali miejsce zamieszkania już kilkukrotnie i starsze dziecko doskonale zdaje sobie sprawę dlaczego. Właśnie się dowiedziałem, że przedszkole złożyło wniosek przeciw mnie o znęcanie się nad tym dzieckiem - rzekomo je uderzyłem - nie powiem, wiele razy miałem ochotę, ale nie. Z siniakiem na policzku a i owszem chodziło, samo sobie zrobiło tłukąc głową w łóżko, bo kazałem mu posprzątać.
I teraz pytanie jak to będzie wyglądało dalej? Zakładam, że ta dwójka zostanie nam odebrana, ale co poza tym? Jak będzie wyglądała cała procedura?
Mam cały stos papierów z diagnozy tego dziecka u psychologów, psychiatry i psychoterapeuty (jest w diagnozie - coś mu jest, ale jeszcze nie wiadomo co - coś miedzy schizofrenią a podwójną jaźnią) oraz nagraną rozmowę z ich poprzednim opiekunem i tam było to samo.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b88f791b0105000b29f785
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4