Wpis z mikrobloga

Nadszedł najwyższy czas, aby napisać coś miłego i pochwalnego o osobie, która nadała do mnie paczkę i bardzo się do tego przyłożyła. Moim Mikołajem w tym roku była Mikołajowa @Wredna_pomarancza. To, że jest to kobieta, to można było zauważyć od razu po otwarciu paczki. Nie dość, że była ona ładnie, świątecznie zapakowana, to w dodatku widać było ogrom pracy jaki nadawca włożył w przygotowanie tego prezentu. Warto też wspomnieć, że paczka przyszła do mnie tydzień temu, także uważam, że bardzo szybko mirabelka uwinęła się ze skompletowaniem zawartości. Najbardziej zaskoczyło mnie zaangażowanie w spersonalizowanie paczki pod moją osobę. W swoim opisie starałem się zawrzeć jak najwięcej informacji o sobie, który to opis darczyńca potraktował serio i bardzo się w tą zabawę zaangażował. Wymieniam zawartość paczki:
- list x3, zawierający super opis, dużo pozytywu, do tego proza napisana pod moją osobę, która zrobiła na mnie niesamowite wrażenie,
- magnes z miejsca zamieszkania mirabelki (uprawiam różnego typu zbieractwo)
- ściereczka kuchenna z elementem świątecznym
- piwo regionalne z elementem bajkowym
- kompres na różnego rodzaju kontuzje- z myślą o mojej żonie
- książka Marka Gajdy nawiązująca do mojego nicku :-)
- piłka golfowa będąca otwieraczem do piwa (dwa zainteresowania w jednym)
- naklejki na przetwory, też super przydatne
- planer podróży- mega fajna sprawa
- piernikowa choinka do zjedzenia
- mnóstwo super słodyczy z myślą o moich dzieciach.
Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem. Szczerze mówiąc otrzymana paczka spowodowała u mnie nie lada zakłopotanie, ponieważ nie spodziewałem się takiego zaangażowania. Chce bardzo za wszystko podziękować i napisać, że bardzo fajnie było mi wziąć udział w takiej zabawie.

#wykopaczka #pokapake
Brylant - Nadszedł najwyższy czas, aby napisać coś miłego i pochwalnego o osobie, któ...

źródło: comment_1639478793iIRnfYSeZYDa7kpgrwo9L7.jpg

Pobierz
  • 9