Wpis z mikrobloga

Wczoraj grałem sobie w #mountandblade (część pierwsza, nie bannerloeda) z modem TLD,.
Poszedłem do Fangornu, pogadałem z drzewcem i kazał mi rozwalić jakieś orki co im drewno szabrowali.
Rozwaliłem Orki, wracam z nadzieją że oni w zamian zburzą Isengard, a te spróchniałe #!$%@? dali mi jakąś miskę wody i #!$%@?, no jprdl, niewdzięczne #!$%@?, jakbym wiedział to bym tym Orkom jeszcze po nowej siekierze dał żeby się więcej choinek zdążyli naciąć.

#zalesie #lotr #wladcapierscieni #oszukujo
A.....1 - Wczoraj grałem sobie w #mountandblade (część pierwsza, nie bannerloeda) z m...

źródło: comment_1639478441HnAsoyqq311Hf1FAFEsWRL.jpg

Pobierz
  • 7
@tiredq: Gondorem, ale stwierdziłem że pójdę na jakiś czas koło imlardis żeby zniszczyć Morie i może DonGuldur. Mordor, Harad, Khand i Umbar razem są ciężkie do pokonania więc chciałem troche przeważyć szale na północy na stronę sojuszników żeby se tam ogarnęli i przyszli pomoc, stąd przechodziłem koło lasu gdzie te zasrane pruchnialce mnie tak oszukały.
@Andi2991 zrób sobie quest od Galadrieli na czarownika z Mirkwood. Dain jeszcze daje chyba misję na pierścień. Weź sobie też companionów z każdej frakcji, jeśli masz u nich dobrą reputację (Gondor ma 2).
@Andi2991: Ja tak cały czas robiłem i to najlepsza rzecz w tym modzie stopniowo odbijać się jako kraj z coraz to większymi chmarami orków ewentualnie wziąć grupę elfów z lorien i zabijac dunlandingow ;D bo są słabi i szybko padają