Wpis z mikrobloga

Halo #bielskobiala - miałbym na odsprzedaż 2 bilety na maraton Matrixa 22.12 (środa) g.18.00 w Cinema City - Matrix cz.1 i nowy Zmartwychwstania - może ktoś miał zamiar się wybrać i nie zdążył jeszcze biletów kupić? Albo ktoś chciałby się wybrać? Mam do dyspozycji rząd 7 miejsca 13,14.

Niestety biletów nie da się zwrócić z racji na "pokaz specjalny", a 2 osoby mi się wykruszyły z ekipy, a szkoda żeby kasa przepadła bez sensu :)
Pobierz Qster44 - Halo #bielskobiala - miałbym na odsprzedaż 2 bilety na maraton Matrixa 22.1...
źródło: comment_1639423330Y8LRoqfgPih6NxAAYz2gey.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piegu92: nic mi na ten temat niewiadomo, przy zakupie biletów nie pytają (bo nie mogą), przy bramce też nie mogą, a jak zapytają to odpowiem zgodnie z prawdą że jestem zaszczepiony, tylko nie na Covid (σ ͜ʖσ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piegu92: prawdopodobnie w CC też pytają/spytają, co nie zmienia faktu że nadal nie mogą - nie są uprawnieni do przetwarzania Twoich informacji medycznych i jest to podstawa do skargi do UODO. Tak jak mówię, przy zakupie biletów o żadnego potwierdzenia, nawet dobrowolnego nie chcieli. Żadnych blokad miejsc podczas zakupu też nie było - typu 1 miejsce obok pozostawione wolne jako dystans społeczny, normalnie jest miejsce wolne to kupujesz na nie bilet.