Wpis z mikrobloga

@AntemuralePrzegrywitatis: to są dane z apek do ruchania
ja śledze zagraniczną społeczność blackpill i nawet francuską i czarni tam płaczą tak jak wy tu na wykopie na nich tak oni na nas białasów xD niemniej jednak czarni w tych statystykach są zaraz po białych, a mi chodzi o arabów i hindusów którzy praktycznie tylko w PL mają szansę na białą kobietę, ewentualnie w UK, ale wtedy to też z polką co
@chlopak_z_blokow: Tam mają w czym przebierać, także widocznie tylko najlepsi czarni białe ruchają, p0lka chwyta się pierwszego lepszego czarnego czy śniadego z braku opcji, no i murzyni mają murzynki, które wydaje się, że niezbyt się wiążą z innymi rasami. Arabki chyba też nie a co do Hindusek to nie mam w sumie pewności.
@AntemuralePrzegrywitatis: Murzynki są najmniej pożądane ze wszystkich kobiet. To z nimi nie chce nikt się wiązać, a nie że to one odrzucają. Potem cope'ują teoriami o ,,wierności swojej rasie'', ale to tak jakby polski mężczyzna na pytanie dlaczego nie zwiąże się z niebiesko oką szwedką odpowiedział, że jest wierny swojej rasie. Fajnie, ale nikt nie pytal bo taka szwedka i tak by go nie wybrała i miała w dupie.