Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czasem mam wrażenie, że większość osób na tinderze czy grindrze szuka kumpla na siłownię niż czegokolwiek innego, ale wiem że i tak jest to farsa. Denerwują mnie takie żałosne umizgi, bo takich osób szuka się już na siłowni, a nie gejowskiej aplikacji. Nie wiem kogo oni chcą oszukać, ale marnują tylko czyjś czas.
#teczowepaski #grindr
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Xing77: ja akurat nikogo nie szukam na siłowni. Po prostu wkurza mnie, że ktoś jest na gejowskiej aplikacji i nadal potrzebuje przykrywki, więc pisze że potrzebuje niby kumpla na siłownię, gdy i tak wiadomo o co chodzi.

Znajomość z takimi osobami to jeden krok do przodu i dwa kroki w tył. W żadne sensowne miejsce to nie prowadzi, bo zawsze się wycofują, niezależnie czy chodzi o przyjaźń, seks czy związek.
@Borealny: Akurat dobrze że się określili kogo szukają, ty byś się angażował a on by cię traktował od początku jako kolegę. Zresztą jak widzisz w opisie że szukają na siłownie to po co do nich piszesz skoro wiesz że będą marnować twój czas? XD
@Borealny: @the_cat: tylko jakie są opcje wchodzenia w relacje dla osób, które mieszkają w mniejszych miastach albo wioskach, gdzie nie ma miejsc, do których przychodzą osoby lgbt i można ich personalnie poznać. zostaje im chyba właśnie Grindr albo wyprowadzka do większego miasta, a nie każdy ma taką możliwość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczkoman: nie moja wina że nawet w aplikacji dla gejów nie mogą być sobą i bawią się w bycie "dyskretnym", jakby ktoś ścigał i wyłapywał ich za samo bycie na aplikacji, jak w jakimś Egipcie czy Pakistanie.

W 90% ten kolega na siłownię nie ma być kolegą na siłownię, tylko piszą tak bo próbują różnych fikołków, żeby czuć się bardziej hetero.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borealny: heh, wygląda na to, że jestem idiotą. Nie wiem, jak ja ten pierwszy komentarz przeczytałem, skoro w nim już to wytłumaczyłeś. Przepraszam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Borealny: Nie że nie przydałoby się znaleźć chłopaka ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale tak w sumie porządny gymbro to skarb.

@Xing77: Co nie? Rozwalają mnie komentarze znajomych zza granicy "tak, totalnie ludzie uprawiają gejowski seks w siłowniach", "tak, totalnie zagaduj kolesi z siłowni na to czy są zainteresowania gejowskimi relacjami". Co gorsza oni mnie nie wkręcają tylko śmieją się ze mnie że "się boję" a nie
@DespotaAnalny: wydaje mi się, że to zależy od siłowni, jej lokalizacji i ceny. Na tanich i osiedlowych będzie sporo dresów, na dużych z dziesiątkami fitnessowych maszyn i odbijaniem pieczątek na wejściu, ludzie mogą szybko przelatywać przez trening po pracy i wychodzić. Może średnie by były w takim razie idealne?

Mi bardziej chodziło o to, że ktoś co innego przedstawia na profilu, a co innego w wiadomościach na privie. I że nawet