Wpis z mikrobloga

@pawel_a23: #!$%@? się znają, ale długo i zawile #!$%@?ą o rzeczach które nie mają znaczenia dla kursu, więc wiele osób ich ogląda. Gdyby zaczęli pokazywać trudne wskaźniki statystyczne i rysować po wykresie, to większość ogladających by wymiękła. Generalnie jego wszystkie filmy można skrócić do zdania "Będzie rosło, chyba że będzie spadało".
@enten: to jest w sumie 90% krypto kanałów

"Będzie rosło, chyba że będzie spadało".


Zobaczyłem ten schemat na Youtubie w USA i po prostu przestałem ponad rok temu oglądać jakiekolwiek materiały o krypto. Już nawet nie obczajałem tego, co się dzieje na polskim YT
@sxldsxxl: Dokładnie! Najlepiej samemu ogarnać jak się prognozuje ceny czy to makroekonomicznie czy technicznie i samemu być sobie sterem. A newsów i youtuberów najlepiej w ogóle nie czytać i nie oglądać, bo tylko niepotrzebnie mącą w głowie. Oczywiście zawsze za takim gagadkiem stoi na końcu jakiś płatny pakiet z poradami/sygnałami/szkoleniami do kupienia.
@pawel_a23: Wszystkie kanały krypto to rak. Jeżeli są dobre, to maja niską oglądalność i ciężko je znaleźć. Ludzie oglądają gówno i tak jest ono polecane przez algorytmy. Zapamiętaj. Im cos popularniejsze, tym gorsze. To naganiacze, sprzedawcy czegoś, promujacy scamy, sprzedający marzenia. Świat krypto to rak, masa ludzi chce na was zarobić pieniądze, bo na krypto nie potrafią. Unikaj, ci ludzie się nie znają, gadają głupoty, gadają za co im zapłacą. Łap:
OppositionFuhrer - @pawela23: Wszystkie kanały krypto to rak. Jeżeli są dobre, to maj...