Wpis z mikrobloga

@JanSebastianCadillac: Kiedy podstawowe potrzeby sa zapewnione to mozna wybrzydzac, oczekujesz od prostych kobiet czegos wiecej, to jestes naiwny. Ale uwierz mi nie chcialbys trafic na takie ktore przedkladaja zasoby nad wyglad. Zwykla kobieta to zarzadzanie dzieckiem. Intelignetna 8,5/10 to zarzadzanie nie tylko jej gierkami i (nie)wiernoscia ale tez walka z soba samym (przeciez jest taka ladna, jak ja ja uwielbiam..) kazdy ma swoj krzyz.
@fiir: No pewnie #!$%@?, bo nic tak nie ma wpływu na rozwój ludzkości jak wygląd.


@JanSebastianCadillac: Paradoksalnie ma. Dowod anegdotyczny ale frontmenami w moich korpo , w moich dziewczat..instytutach badawczych zawsze byly inteligentne , blyskotliwe chady 190cm. Byli lepsi specjalisci ale to oni mieli social skill i network, zabij mnie to byla ta sama rasa czarujacych #!$%@?, to oni zalatwiali granty, pacyfikowali centrale mimo naszych bledow itp itd. Mirek superszpec
@fiir: moze w jakims pedalskim korpo tak, natomiast w realnym zyciu wiekszosc wynalazcow, filozofow, pisarzy to byli ludzie albo brzydcy albo co najwyzej sredni


@kfiatek_na_parapecie: Bez charyzmy skonczyliby jak tesla. Czasy samotnych wilkow w kazdej z tych profesji minely, jezeli kiedykolwiek istnialy. Pisarzy nie bylo hez chada wydawcy, filozofow bez chadow mecenasow, wake up. Kobiety wybieraja z punktu widzenia rasy slusznie. Sama inteligencja to gowno. Czlowiek jest i bedzie wielowymiarowy.
@milkas98: z morty taki se, o poglądach o0dstraszających kobniety nie wpominając ale sława robi swoje, nie bez powodu robert smith co spasł się jak knur ma po koncertach tabuny nastolatek co tylko czekają aby mu się oddać :/