Wpis z mikrobloga

@drylu09: po serku wiejskim mam trądzik, może zamiast tego serek sojowy? już i tak jestem lewakiem to mi nie zaszkodzi

@77023: ja do tego skincare odpaliłem i to mi chyba najwięcej dało z tego wszystkiego co zrobiłem ze sobą ostatnio: 0 trądziku, zaskórników, skurka jak 0ski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty oski wejdź na masę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kup se wkładki do butów specjalne podwyższające bo manlet jesteś, chyba, że chcesz jechać na wycieczkę do rosji
I zacznij politicalmaxxing bo socdem to sojactwo w najczystszej postaci

  • Odpowiedz
@vegetator21: Nie pytaj się na wykopie tylko umów się na konsultacje w klinice np. doktora Szczyta i za 200-400 PLN z nim sobie to skonsultujesz, a nie musisz od razu na nic się decydować. Wystarczy sama konsultacja. Są jeszcze kliniki z korei oferujące konsultacje skype. Oni tam bardziej focusują się na poprawianiu wyglądu za wszelką cenę to więcej Ci powiedzą bo może być tak, że polski lekarz jak nie masz jakiejś
  • Odpowiedz
@vegetator21 otóż tak
Minoxidil plus derma roller, olej rycynowy , ale olej a nie olejek rycynowy, skrzyp plus pokrzywa na brwi.
Beta karoten - na lepszy odcień skóry, plus jedzenie codziennie tak mniej więcej od o,25kg do 0,5kg zielonych warzyw.
Tretynoina, krem nawilżający i sunscreen na lepszą skórę plus antiaging.
Gumy falim albo jawlinery na lepsze żwacze.
Mogą być jeszcze kolorowe soczewki na jasny odcień oczu.
Trwała jak chcesz mieć loki.

Jak
  • Odpowiedz