Wpis z mikrobloga

Wiecie, że transmisja z sejmu na żywo w wykonaniu #tvpis polega na tym, że gdy na mównicy sejmowej jest jakiś pisowiec, to w tedy pokazywana jest mównica, a gdy na mównicę wchodzi niepisowiec, to pokazywany jest Kłeczek (okropna gnida), który opowiada co przed chwilą mówili albo będą mówić pisowcy.

#propaganda #neuropa #tvp #tvpinfo #sejm
FlasH - Wiecie, że transmisja z sejmu na żywo w wykonaniu #tvpis polega na tym, że gd...

źródło: comment_1638973621fRIDhEsjqQox9w1AKXtsH5.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FlasH: Przypominam, że podczas wyborów nie pokazali ANI JEDNEGO wiecu Trzaskowskiego na żywo. Widzowie widzieli tylko obróbkę po 19.30. Ale i tak znajdą się młotki, które zrównają szczujnie z tym co było w TVP przed 2015 (jak np. Mazurek dzisiaj rano).
  • Odpowiedz
i tak znajdą się młotki, które zrównają szczujnie z tym co było w TVP przed 2015 (jak np. Mazurek dzisiaj rano).


@Promilus: ten Mazurek strasznie się #!$%@?ł ostatnio. Chyba jakiś hak na niego wynaleziono.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FlasH: Mnie bardziej obrzydza, że on "tłumaczy" co się dzieje. Na żywo kłamie, komentując wydarzenia żeby ludzie nie słyszeli tego co się dzieje w relacji. Obok leci obraz on na żywo mówi ludziom że to co widzą i słyszą jest białe. I #!$%@? ludzie to łykają.
Widziałam kiedyś fragment jak mówił "teraz opozycja atakuje costam argumentując costam" podczas gdy w relacji poseł opozycji czytał podstawy prawne, które PiS łamie.
  • Odpowiedz
@FlasH: Transmitują obrady sejmu? Kiedy i gdzie? O północy? Kiedyś pamiętam jak można było natrafić na obrady sejmu w godzinach pooranych, czy popołudniowych, a od kiedy PiS rządzi to słyszałem, że tylko czasem w nocy coś puszczają.
  • Odpowiedz
Przypominam, że podczas wyborów nie pokazali ANI JEDNEGO wiecu Trzaskowskiego na żywo. Widzowie widzieli tylko obróbkę po 19.30. Ale i tak znajdą się młotki, które zrównają szczujnie z tym co było w TVP przed 2015 (jak np. Mazurek dzisiaj rano).


@Promilus: Głownie to zasługa tzw. konserwatywnych wolnościowców którzy nieformalnie popierają PiS ale się wstydzą przyznać do tego publicznie.
  • Odpowiedz
@Promilus: @FaterAnona
Tyle że powiedział dokładnie przeciwnie xD (fragment ok. 16:30) stwierdził tylko że po miało wszystkie telewizje i przegralo wybory na co Nojman się odpalił, żeby nie porownywal tvp z dzisiaj i wtedy (czego w ogóle nie zrobił) a Mazurek stwierdził, ze tego nie robi. W ogóle mam wrażenie, ze ludzie dostają #!$%@? jak się wytyka jakieś rzeczy z rządów platformy, które pis robi gorzej. Od razu hurr
  • Odpowiedz