Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki! ( )

Szukacie prezentu na święta dla kogoś, kto lubi piwko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W takim razie trafiliście w dobre miejsce! Od lat zajmujemy się zaopatrywaniem domowych piwowarów w surowce i sprzęty niezbędne do produkcji domowego piwa! Zapraszam do zapoznania się z naszymi propozycjami na święta.

(σ ͜ʖσ) https://twojbrowar.pl/pl/zestawy-startowe

Poza tym przygotowaliśmy dla was #rozdajo - kompletny zestaw sprzętowy i surowcowy ( Twój Browar Domowy Brewkit ), leci do osoby wylosowanej przez #mirkolos. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

W zestawie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do wyprodukowania pierwszej i każdej kolejnej warki piwa z Brewkitu!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział? Wystarczy zostawić plusa! Losowanie jutro o godzinie 14. Wysyłka kurierem GLS/paczkomat inpost na nasz koszt!

Zapraszamy do zabawy! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#cebuladeals #piwokraftowe #craftbeer #pijzwykopem #twojbrowar #piwowarstwo #prezent #swieta
twojbrowarpl - Witajcie Mirki i Mirabelki! (✌ ゚ ∀ ゚)

Szukacie prezentu na święta d...

źródło: comment_1638957850ny8dE9j98ZWGUgQOzqj1w1.jpg

Pobierz
  • 90
@twojbrowarpl: jak wygląda dalsza eksploatacja? Zestaw wystarcza na raz, a później wystarczy dokupić "składniki" i można działać dalej?
Myślałem o zakupie takiego zestawu jako prezentu, więc jak mnie przekonacie, to może kupię u Was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem o zakupie takiego zestawu jako prezentu, więc jak mnie przekonacie, to może kupię u Was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kolarzino: Jeśli chodzi o sprzęt, to jest on wielokrotnego użytku. Z czasem konieczne będzie dokupienie oxi (dezynfekcja), glukozi, kapsli itp. Poza tym wystarczy uzupełniać zapasy surowców - brewkit i ekstrakt słodowy/enhancer/glukoza. Po czasie, o ile będzie taka konieczność, można rozbudować taki zestaw i przejść do przygotowania piwa