Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Zestawy LEGO Technic dostają dużo plusów, a ile plusów dostanie robotyczny cyber-pies Bittle, który dzisiaj do mnie w końcu dotarł? () Jest tu może jakiś inny użytkownik tego projektu? Ostatnio @Forbot zamieścili informacje o takim podobnym robocie którego konstruuje jeden z użytkowników ich forum, wygląda na nawet bardziej zaawansowanego. Jestem ciekawy czy są może inne projekty tego typu na świecie? Znalazłem jeszcze jeden ale chyba jest jeszcze w fazie zbierania hajsu na budowę. Jaram się zaraz z tym idę na reddit xD
#robotyka #roboty #majsterkowanie #chwalesie #lego dla zasiegu #hobby #technologia #programowanie
Pobierz caribbean - Zestawy LEGO Technic dostają dużo plusów, a ile plusów dostanie robotyczn...
źródło: comment_1638885962tIy5xl0AT826OERGgTHPnD.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@caribbean: ogólnie to mam plan nauczyć się jak on działa i zbudować kilka razy większą wersję mogąca np. nosić na sobie jakieś ładunki, tylko muszę poznać zasadę działania tych silników i jakie trzebaby przy takim skalowaniu konstrukcji zastosować, no i skąd je wziąć, oprogramowanie trzeba by przerobić z małej wersji na dużą żeby obliczenia się zgadzały dla zakresu ruchów mechanizmów w tym robocie
Pobierz caribbean - @caribbean: ogólnie to mam plan nauczyć się jak on działa i zbudować kilk...
źródło: comment_1638886216M010mmmZkOhMJkpaSnSVIu.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kurlapejter: @Czymsim: zapłaciłem dużo mniej ale cenę podbił dodatkowy moduł kamery do funkcji AI który dobrałem do koszyka, za całość dałem ~ 1250zl. Ta cena z botlanda, nie wiem dlaczego taka wysoka, gdyby dobrać u nich kamere którą dobrałem będzie nawet więcej, gdzieś z 2x tyle co zapłaciłem, dużo sobie liczą.
@FilozofujacaDzialka: akurat dzisiaj ubierałem choinkę więc jak robot będzie słaby to przynajmniej pilot się ostanie do lampek ¯(ツ)/¯