Wpis z mikrobloga

@Lune: @megawatt: @Shatter: @espu: @rvnow: @Grendal: @Lemon_cheese: @jojac70: @eb8a: @LubieChleb: @PanG: @Pavelow: @MimikX90: @lump_odojony: @vitermagerin: @robie_bota: @szypko: @ArtyQ: @jmuhha: @5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: @Zwytkly: @josedra52: @matkaPewnegoMirka: @Pearson: @josedra52: @wojtek777: @Mikuuuus: @kupkesobieciagne:

Z góry przepraszam że wołam.

Pan lepiszcz jednak lubi manipulować i kłamać, oskarżać innych o kłamstwa -

Tutaj oskarżenia wobec mnie - https://www.wykop.pl/wpis/62217797/czas-odniesc-sie-do-kilku-manipulacji-ktore-padly-/

A tutaj moja riposta, niestety nie mogłem w oryginalnym poście Pana lepiszcza bo mnie zablokował i nie mogę.

https://www.wykop.pl/wpis/62225323/raul7gringo-dutch-besmarter-mikuuuus-lepiszcz-mlem/

Pan lepiszcz miał również COVID przed/zaraz po szczepieniu o czym wam nie powie, kręci ze swoim NOP, wychodzi na to że rzeczywiście ma problemy zdrowotne ale nie takie jakie były insynuowane przez niego jak np. ZMS co sam w końcu przyznał a używał tego ZMS do farmienia łapek w górę. W tym samym poście gdzie pisał o ZMS wstawił też skierowanie do alergologa a nie kardiologa od lekarza w Luxmedzie, nikt nie zauważył rozbieżności, no cóż.

Nie wiemy do tej pory jaki to był NOP, co mu dolegało wcześniej, nie wiemy nic tak naprawdę, a on wszystko zwala na szczepionkę i używa do tego manipulacji oraz kłamstw. Ciągle wrzuca antyszczepionkowe treści - szkoda że tak się nie przejął przejściem COVID który jest znacznie bardziej niebezpieczny i może powodować bardzo długie problemy zdrowotne, trochę dziwne że od razu obwinia szczepienie. No ale co mi tam oceniać.

Pozdrawiam i zdrówka życzę.
  • 8
@muckfods: szur pozostanie szurem i w zgodzie ze swoim błędem poznawczym nawet jak lekarz go zdiagnozuje że nie ma żadnych nopów to i tak pójdzie w wyparcie albo kłamstwo bo zbyt wiele zainwestował i zbyt bardzo się określił żeby teraz zrywać ze swoim statusem quo czy stracić w swoim środowisku pozycję i twarz, szury mają znamiona sekty i kultu religijnego gdzie mają swój dogmat który jest zawsze prawdą a niewygodna nauka
@jojac70: Wcale nie musi kłamać, a my mu nie musimy wierzyć ¯_(ツ)_/¯ . Generalnie przychylę się do opinii, że nopów jest teraz więcej, bo i szczepionki na covidowe robione na szybko mogą być #!$%@?, ale jak ktoś jedzie po szczepionkach całkowicie nie przyznając się do przebytego covida i wszystko zwala na szczepienie, a nie chorobę to powinien być #!$%@? jak bura suka za manipulacje.
@muckfods: też trochę nie wiem o co chodzi, ale ogólnie kibicuję za walkę o ujawnienie prawdy jakakolwiek by nie była. Też mam jednego wykopka, na oku, który twierdzi, że na oddziale covidowym leżał jego bliski, a tam syf brud i leki leżące na ziemi. Wydało mi się to dziwne, że chłopa wpuścili na oddział zakaźny, wiec zapytałem czy on widział te leki tam leżące - i cisza, a jego wpis ma