Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi proszę wyjaśnić logikę, którą kierują się uczestnicy rynku krypto, polegającą na tym, że jak BTC spada, to spada wszystko równo z nim, praktycznie w idealnej korelacji? To jest wg mnie najbardziej #!$%@? rzecz w całym naszym krypto świecie (°° Wierzę, że kiedyś to się zmieni... #kryptowaluty
Pobierz ahura_mazda - Czy ktoś może mi proszę wyjaśnić logikę, którą kierują się uczestnicy r...
źródło: comment_1638620005FYr7fRYIpsKntlHrc51Tqv.jpg
  • 22
@ahura_mazda: Nie ma to zadnego sensu i to najgorsze. BTC spada alty też, BTC rośnie alty stoja w miejcu, spadaja albo cos rosną. Co ma np. hbar do kursu btc? Sami twórcy hbara smieja się z bitcoina a ci durnie ciągle patrza na kurs BTC do HBARA:)
okej, wciąż nie czaje, jak BTC może być wyznacznikiem np. dla osób inwestujących w Terrę, Polkedot itd.


@ahura_mazda: dla małych graczy nie jest. Dla dużych jest, bo oni shity traktują jako okazję do powiększenia ilości BTC.
Plus masz sporo par i większość vol idzie na parze np. shit/btc. Ale masz też parę shit/usdt. I teraz btc spada o $15k więc idzie zrobić arbitraż albo wyciągając parę shit/btc w górę albo spuszczając