Wpis z mikrobloga

Ja bym to rozbił na dwa abonamenty żeby jeszcze bardziej #!$%@?ć graczy.


@mxhugo: przeciez to kropka w kropke Gamepass. Tu tez bys mial PSPlusa wrzuconego w 'Spartacusa'. No ale zobaczymy czy sie potwierdzi.
@stormkiss: Brzmi bardzo ciekawie, traktowałbym jednak te dzisiejsze newsy z dużym przymrużeniem oka.
Znaczy sam fakt powstawania nowej usługi krąży już po sieci od dawna i nawet Sony się odnosiło do tego, że będą szykować "odpowiedź na GamePass". Nie napalałbym się jednak zbytnio ani na gierki ze wstecznej z PS1,PS2,PS3, ani na to, że ta usługa wgl trafi na start globalnie. PSNow też na początku było tylko NA, po czasie dorzucili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stormkiss: pomysł niezły,ale jak znowu trzeba będzie kombinować z zakładaniem kont na UK i kupowaniem zdrapek bo sony ma nas gdzieś to trochę mnie zawiodą.Z drugiej strony być może my dostąpimy znów zaszczytu bycia królikami doświadczalnymi Sony po tych deklaracjach jak to badają nasz rynek i akcji z video passem xD
@stormkiss: W sumie nie zdziwię się jeśli aktualna cena PS+ to będzie najniższy tier i w kolejnych ze streamingiem i biblioteką starszych gier tylko drożej. Sony jeszcze bardziej zacznie tracić graczy odchodzących do Game Passa, który regularnie ma promki na abonament i ogólnie lepszą comiesięczną ofertę (jakby co nie jestem jakimś fanboyem i zakup Series X dopiero planuję ;)).
ale ponoć mamy się nie spodziewać że sony da swoje gry day 1 w ofercie.


@patrol411: Raczej to nie dziwi, bo jak się robi blockbustery z budżetem kilkuset milionów $ to one muszą się zwrócić. Pewnie będą się pojawiać po czasie.

Sony jeszcze bardziej zacznie tracić graczy odchodzących do Game Passa

Po liczbach sprzedanych konsol widać jak masowo gracze odchodzą do Game Passa ¯\_(ツ)_/¯