Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz gram na konsoli i na dodatek w RDR2. Ostatni raz w taką dużą grę grałem jak był pierwszy lockdown i był to Wiedzmin 3 z dodatkami. Mam nadzieje, że rdr2 zapełni mi pustkę w sercu po skończeniu Wieśka. Wielu ludzi narzeka, że gra jest wolna, ale te animacje i szczegółowość robią robotę i świetnie się bawię patrząc jak ta gra działa. Ciężko mi się gra na padzie bo to pierwszy raz, ale coś czuję że 100h jak nic będę się bawił. () #rdr2 #reddeadredemption2 #xboxseriesx #xbox
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kefaveli: Pececiarz here. Konsole dostaly dzieciaki od wujka. Omijalem szerokim lukiem dlugo. RDR2 zmienil moje myslenie. Polecam. Aaaa no i "#!$%@? pady" ale idzie sie przyzwyczaic. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Niedobry Ja też pececiarz, ale złożenie kompa obecnie jest niewykonalne przez ceny kart. A tak to na black friday 1100 za xboxa i 100 za grę i mam spokój. Ale gram jak dziecko z autyzmem na padzie, męczyłem się by wilki zabić w pierwszej misji bo przyciski mi się myliły XD
  • Odpowiedz
@Kefaveli w rdr2 sterowanie padem jest takie sobie jeżeli chodzi głównie o strzelanie i mówię to jako konsolowiec. Da się przyzwyczaić ale nie jest to tak precyzyjne.

Co do gry to naprawdę warto, świetna przygoda w dodatku mistrzowsko wykonana.
  • Odpowiedz
@Kefaveli: Mialem to samo. To niczym sie nie rozni od cwiczenia pamieci miesniowej. Nie lubimy nowych rzeczy. Ale zaufaj mi. Po 10 godzinach bedziesz sciagal gangusow w biegu, na koniu, wachajac przy tym kwiatki i myslac o tym ze trzeba mapke skarbu ogarnac. :)
  • Odpowiedz
@Kefaveli w gta o kombojach najbardziej mnie wkurza, że nie mam za bardzo czasu żeby usiąść i pograć, bo na godzinę to szkoda konsole odpalać, nie zdążę nawet dojechać po quests, trzeba mieć przynajmniej z 2,3h na granie, żeby coś sensownego porobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz