Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
W sumie tak sobie myślę o tej sprawie i niezależnie od tego, jak to skończy się w sądzie, to policja i prokuratura, jak i cały aparat panstwowy koncertowo się podłożyły i ośmieszyły. No bo są dwa wyjście:

1. Sąd uniewinni właścicieli roksy lub umorzy sprawę- czyli oskarżyli niewinnych ludzi o bardzo poważne przestępstwa.

2. Sąd uzna winę i skaże podejrzanych- czyli nie tylko policja i prokuratura bimbały sobie przez kilkanaście lat przy tak dużej i powszechnie znanej działalności "przestępczej", ale też państwo samo czerpało z tej działalności niemałe zyski.

Ten kraj naprawdę jest zrobiony z dykty i kartonu.

#roksa #policja #prokuratura
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maszy666: nie widziałem żadnej wzmianki o tym. W dodatku ktoś edytował stronę Roksy, dodał wyjasnienie i przywrócił możliwość logowania. Raczej nie psiarskie czy prokurator( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maszy666: aresztować można losowego człowieka z ulicy, na 24 czy 48h, tzw dołek. Później trzeba go wypuścić, chyba, że prokuratura zawnioskuje do sądu o tymczasowy areszt na 3 miesiące. Przy takich zarzutach jest to norma, a przy tej sprawie nie ma żadnych informacji, by do tego doszło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@davidero69: no ja nie próbowałem, ale widziałem że przywrócono panel logowania, pierwszego dnia po zawieszeniu portalu tego nie było. Tak czy siak ktoś edytował stronę.