Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@curiousboi: Białe ściany i jedna kolorowa albo eukaliptus (szara zieleń), ciemna zieleń albo okra (ciepła musztarda) do koloru jaki wybierzesz zrób obicia krzeseł, jak zielenie to zielone tony, jak żółcie to żółte. Do takich wnętrz świetnie się sprawdzają lampy tyłu loft, wiszące żarówki albo kilka żarówek na metalowej bazie.
@curiousboi ja bym dała tapetę. Jakąś zieloną. Może być też biała. Biała tapeta wykończona listwami drewnianymi u góry i na dole. Może jakieś delikatne wzorki na tapecie. Lampy są fajne. Generalnie ciekawy klimat w pomieszczeniu. Zrobić inaczej firany. Do firan zasłony.
@curiousboi też zależy czy chcesz pomieszać style żeby było bardziej nowocześnie czy po prostu to odnowić, ale zachować ten stary styl. Jak zachować stary styl to patrz mój wcześniejszy komentarz.

W obu przypadkach zrób coś z kaloryferem nie wiem odmaluj, zabuduj, Duperele z góry szafki pochowaj.
zostają bankowo


@curiousboi: i kitku, najpiękniejsza ozdoba salonu ʕʔ no i serio coś białego dawaj no i wiadomo sufit biały, tak sie przejaśni, wiem ze to tylko zdjęcie ale wydaje sie tak ponuro ciemno. Można dodać dłuższy karnisz na całą ścianę i jakieś zasłony w żywszym kolorze albo jakieś wzory roślinne, zielone, myśle że fajnie by było