Wpis z mikrobloga

#pytanie #covid19 #szczepienia #paszport #certyfikaty #obostrzenia #restrykcje #pandemia #koronawirus #koronavs #zycie #swiat #polska

Ok to jaki jest następny krok? Teraz już kiedy wiadomo, że wszystkie foliarskie przewodnienie stają się prawdą to co tam dalej w programie mamy?

Nie wspominając o fejkowych szczepionkach to pamiętam jeszcze jakis czas temu było smieszkowanie o to, że nie wpuszczą nas do restauracji bez paszportu i to wlasnie dzieje się w wielu miejscach na swiecie. Mamy nowy wariant, o którym też była mowa. Więc co teraz? Kolejny krok to obowiazkowe szczepienia dla wszystkich i co dalej?
  • 19
@pawel_187: Serio pytasz? Pamiętam jak sprzeczała się ze mną koleżanka w marcu 2020, że prace nad szczepionką będą trwać kilka dobrych lat xD Wysyłała mi ile lat trwa każdy z etapów a potem okazało się, że po kilku miesiącach była już zaszczepiona. To tylko jeden przykład. Kto by pomyslal rok temu ze dzisiaj zeby wejsc do restauracji bedziemy pokazywac certyfikat?
@michalina__: szurskie teorie wyglądały tak:

- nie ma żadnego covida, znasz jakiegoś chorego?
- ok, jest covid, ale to przeziębionko jest, znasz kogoś kto na to umarł?
- ok, jednak na to się umiera.
- szczepionka? Pewnie elity sobie to wezmą, a my będziemy zdychać.
- ok dają wszystkim? W takim razie na pewno to gówno, niech najpierw sobie to wstrzykują.
- ok politycy i celebryci sobie to wstrzykują przed kamerami?
@michalina__: nie wiem, a Ty wiesz?

Wiem jedynie, że u nas pod respiratorami leżą w większości niezaszczepieni.
Wiesz co, nie lubię PiSu, ale dzisiaj widziałem wywiad z ich posłem, który też tak bojowo był nastawiony do szczepień, niestety zapłacił najwyższą cenę za swoje podejście bo zmarła mu żona. Po ludzku mu współczuję. Obejrzyj, na prawdę warto: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-jerzy-materna-stracil-zone-przez-covid-19-chcialem-zgrywac-b,nId,5682165

Jeśli nie chcesz się szczepić- Twoja sprawa, ale obejrzyj to proszę i zastanów się