Wpis z mikrobloga

Niestety nie mogę odpisać we wpisie https://www.wykop.pl/wpis/62158051/nie-mam-nerwow-na-ogladanie-tego-sejm-xd-nawet-jak bo proaborcjonistka @koteria wrzuciła mnie na czarną listę. To jeszcze pół biedy, ale usunęła mój komentarz, który w żaden sposób nie był obraźliwy. Taka to dyskusja z lewactwem - #bekazlewactwa

Tak więc odpowiadam tutaj @NoMercyIncluded

Jakbym czytał przeciętnego osiemnastoletniego kuca, dla którego świat jest bardzo prosty i rzuca osądami na prawo i lewo w tym swoim zabawnym, dziecięcym przeświadczeniu własnej sprawiedliwości.

Wcale nie pociesza mnie świadomość, że prędzej niż później życie przekopie takiemu kucowi dupsko i zdarzy się "wyjątkowa sytuacja", bo część nawet wtedy nie zrewiduje poglądów i będzie sobie racjonalizowała.


Dlaczego z góry zakładasz, że gdy dojdzie do sytuacji w której wpadnę to zdecyduję się na aborcję? W życiu bym tego nie zrobił, prędzej bym sobie strzelił kulę w łeb niż zabił swoje dziecko.

Nie powiem też, że życzę ci, żebyś sam się znalazł w sytuacji w której twoje preferowane działania będą sprzeczne z twoimi czarno-białymi poglądami - nie muszę, bycie 24-letnim prawiczkiem bez perspektyw na związek to już wystarczająca kara ¯_(ツ)_/¯


1. Coś słaby research zrobiłeś, ale ok. Może faktycznie z moich wpisów i komentarzy wynika, że jestem prawym katolikiem, który seks uprawia tylko po ślubie, jeśli tak to jest to dla mnie komplement, więc dziękuję.

2. Kojarzę Cię jako starego byka po trzydziestce, który ma progresywne poglądy i uprawia seks z tinderówkami. Przynajmniej takie sprawiasz wrażenie. Z tym, że gdyby tak było to zrozumiałbyś, że seks nie daje szczęścia (a już szczególnie taki przelotny). Dlatego albo coś kręcisz i w rzeczywistości jesteś zwykłym przegrywem, który koloryzuje swoje życie seksualne albo chciałeś mi tutaj wbić szpilę, co też Ci nie wyszło, bo nazwanie katolika prawiczkiem to żadna obraza dla niego.
Może jeszcze nie dorosłeś do tego, że seks nie jest jedyną wartością w życiu (a już na pewno nie najważniejszą). Kiedy dorośniesz to nihilizm Cię poskłada, a może już poskładał tylko się z tym kryjesz? Każdy childfree nihilista, każdy stary singiel hedonista "z wyboru", którego poznałem (a było ich wielu) okazywał się być przegrywem na antydepresentach, chodzącym do psychoteraputy latami za 150zł/wizytę.
Życzę Ci, żeby z Tobą tak nie było. Może masz jeszcze czas żeby się zmienić

Tak, użyłem karty "ruchanie" i wiem, że cię to boli, choćbyś nie wiem jak zaprzeczał, bo kochany Bóg stwórca tak cię zaprogramował ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


Jeśli już mam być szczery to raczej boli mnie to, że nie mam żony i dziecka, a zegar tyka i płodność moja i potencjalnych żon z roku na rok będzie spadać.

#aborcja #4konserwy #katolicyzm #seks
trevoz - Niestety nie mogę odpisać we wpisie https://www.wykop.pl/wpis/62158051/nie-m...

źródło: comment_1638435962aRF752lpkZnu6W8DbheH9V.jpg

Pobierz
  • 5
@trevoz: Dobrze, odpowiem za kilka godzin, gdy będę miał czas zebrać to w całość trochę lepiej, niż obecnie - bo przyznam, że w pierwszym odruchu znacznie nadużyłem tego arogancko-protekcjonalnego tonu, którego aż korci, by używać przeciw młodym ludziom bardzo pewnym swoich poglądów. W ten sposób poniekąd odpowiadając im pięknym za nadobne, a to do niczego nie prowadzi.
Poruszyłeś kilka ciekawych kwestii zamiast pluć jadem, więc zasługujesz na lepszą odpowiedź, postaram się
@trevoz: No ja chyba podobnie myślę. To w przypadku gdybyś przez przypadek spowodował wypadek samochodowy, i wylądowałbyś w szpitalu razem z jakimś gościem w ktorego wjechałeś, i okazałoby się, że jeśli nie otrzyma Twojej krwi lub szpiku to umrze... To chciałbyś, żeby państwo zmusiło Cię w takim wypadku do oddania mu krwi? Ja w sumie nie chciałbym xD W sensie miłoby było, gdybym oddał, ale chyba nie chciałbym być do tego