Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawialiście się kiedyś jak dziewczyny, które słabo orientują się w sieci wstawiają ogłoszenia o cichodajstwie do internetu?
Na moim rynku zajmuję się tym ja - ale przejdźmy do rzeczy.
Od dawna chodzę na #roksa jednakże mam takie stałe 3 dziewczyny, do których chodziłem, przedział wieku różny od 20 do 50.
Zawsze byłem jak taki spoko kolega - przyjdę, robię swoje, chwilkę pogadamy i wychodzę. Coś tam czasem chlapnąłem że ogarniam w sieci albo robiłem dawno temu fotki albo hobbystycznie coś tam majsterkuję. Po pewnym czasie zaczęły mnie prosić o jakieś drobne naprawy - a to kontakt, a to kinkiet, a to rurę przepchać (bez skojarzeń cosplayów nie robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)) - oczywiście nic za darmo, rozliczenie w twardej walucie gdyby ktoś pytał jednakże taniej niż zwykły fachowiec i co najważniejsze - anonimowo.
Teraz gdy zamknęła się roksa - panika. Dziewczyny wiele lat po prostu wznawiały ogłoszenie. Żadne zdjęcia nie zostały, treści ogłoszeń przepadły a znajomość sieci prawie zerowa.
Wpierw jedna poprosiła o pomoc - zdjęcia, opis, promowanie w sieci na innych portalach. Potem druga, trzecia, zaczęły mnie polecać i... musiałem wziąć wolne w normalnej robocie bo po prostu więcej zarabiam na tym niż na etacie.
Gdyby ktoś zarzucił bait - załączam screen z obciążenia mojego konta gdy wstawiałem ogłoszenie jednej dziewczynie a ta stwierdziła, że nie wie co to Blik bo zawsze robiła przelew tradycyjny. Zaoferowałem po prostu natychmiastowy efekt ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#divyzwykopem i trochę #odloty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a7e951596226000a57ae19
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zastanawialiście się kiedyś jak dzi...

źródło: comment_16383972639T2hmsm5wT1YjMKWbcbMmo.jpg

Pobierz
  • 8
OP: @papaj_21_37: ok cummer
@yupitr: dobra, to wyskakuj z moich 50zł XD
Odp do WybranaKaryna: proszę nie dokonać incydentu fekalnego do własnych spodni, pozdrawiam
@dmde: Wręcz przeciwnie, korzystałem z dup za pieniądze a teraz zacząłem na nich zarabiać.. Nie wiem jak bardziej mógłbym to uwiarygodnić ale to jest totalna prawda. Jutro jadę na kolejną sesję do dziewczyny bo wrzuciła na odloty zdjęcia z internetu a chcą "coś wiarygodnego"