Wpis z mikrobloga

Siema miśki sprawa jest następująca jak wypłacić środki na konto walutowe. Mam 20£ i chciałbym przelać je na moje konto walutowe. Problem w tym, że sort code który podaje ma 8 a nie 6 liczb które wymaga serwis. Numer konta też ma 26 a nie 8 jak wymagają. Jak mogę dokonać wypłaty? PL+(NUMER KONTA)? Pominąć sort code?
#topcashback
  • 7
sort code

SORT code

SORT code - to numer rozliczeniowy stanowiący cyfry od 3 do 10 w polskim numerze konta - często klienci zagraniczni wymagają tego w standardowych dokumentach wysłanym dostawcom.

SWIFT/BIC code: BREXPLPWMBK
IBAN: PL 58 1140 2004 XXXX XXXX XXXX XXXX

gdzie : PL - to kod kraju odbiorcy;
58 - to cyfry kontrolne;
1140 2004 - numer rozliczeniowy SORT code.

@FacetTwojejMamy:
@LactoseFr33: Chyba zdecyduje się na PayPal chociaż wtedy będzie to związana z przewalutowaniem. Plus jeszcze jedno, napisałem do supportu bo boli mnie premium membership którego nie chciałem a który został mi przez nich narzucony. W swojej miłości do nowych użytkowników, dawali trail 30 dniowy premium. Oczywiście nikt mnie nie pytał. Problem w tym, że musisz sobie to sam wyłączyć. I pewnie bym wyłączył, tylko nie miałem o tym bladego pojęcia. Dziś
@szymon9898: mam, ale przestałem go używać przez nałożenie na mnie kary w wysokości 15$ niestety niezrealizowane zamowienie na serwisie sprzedażowym obarczyło mnie karą. I teraz pytanie, jak to wygląda? Kara jest do momentu przelania środków na konto i zostanie przelana wraz z dodatnim stanem konta, czy nie?( ͡° ͜ʖ ͡°) (((Wyświetlał mi się komunikat na revolucie, że żądają płatność. Oczywiście przez zerowe środki na koncie nie zrealizowano