Wpis z mikrobloga

Jakas loszka z tindera od tygodnia sie nie odzywala to jej napisalem wprost ze albo bedzie sie odzywać albo leci blok bo nie mam zamiaru tracic na nią czasu i mnie teraz przeprasza, co jej na to odpisac? Bo widzialem w zyciu naprawde wiele rzeczy ale nigdy nie widzialem aby dziewczyna potrafila przyznac sie do bledu wiec zaskoczyla mnie pozytywnie tym ze przeprosila, co jej odpisac? Zwykle ,,ok,, bedzie chamskie a z drugiej strony jesli zapomne od tak o calej sprawie to wyjde na latwego, a udaje niedostepnego z racji ze o mnie trzeba walczyc bo znam swoja wartosc. Chcialbym jej jeszcze troche pograc na emocjach, aby sie poczula jeszcze bardziej winna tego ze #!$%@?ła, z gory dzieki za pomoc mirasy

#tinder #badoo ##!$%@? #heheszki #przegryw #logikarozowychpaskow #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_16383730443g9TLVHid65N78N4K31iWj.jpg
  • 9
@elerbas: Dla mnie pisanie pierwszy do lasek to najwieksze upodlenie i ponizenie jakie moze istniec bo z automatu juz na samym starcie wychodzisz na osobe ktorej brakuje atencji, prawdziwa kobieta a nie ksiezniczka ktorej uwlacza godnosc napisze pierwsza, moja byla laska sama pierwsza zawsze do mnie pisala, dlatego byla moja dziewczyna, a tamte ksiezniczki zlewalem ktore po prostu nic nie pisaly bo wielce czekaly az to chlop bedzie ciagle sam do
@elerbas: To dlaczego niby o dziewczyne trzeba walczyc a o faceta juz nie? Wez wracaj na zmywak a nie swirujesz. Niech ta laska wie ze zle zrobila i ze nie jestem jak kazdy inny ze jak powie ,,przepraszam,, to teraz bede stawal jej na rzesach, cos Ty, to ona ma walczyc o mnie i mi pokazac ze jej zalezy, krotka pilka
@elerbas: To fajny z niego przegryw jak ma byłe dziewczyny. xd
To żaden przegryw tylko jakiś trol albo debil więc od przegrywów się #!$%@?. Dzisiaj każdy kto napiszę coś durnego to dobry pretekst żeby powiedzieć "hahaha patrzcie jakie gupie te przegrywy, w ogóle ich nie żal" lol