Wpis z mikrobloga

@Barham: uff na szczęście nie miałem tam konta i nie wypisywałem tych przykrych komentarzy do ogłoszeń. Oby zamknęli do wiezienia wszystkich spermiarzy za pisanie divom komentarzy w stylu "smaczna cipka lizałem do kości a stópki ma anioła " itp itd. :D
@Barham: chcą przesłuchać każdego, kto miał tam konto albo wchodził przeglądać ogłoszenia? Powodzenia w wyszukiwaniu po IP poszczególnych osób, zwłaszcza, że co one zeznają? Że tak, oglądali ogłoszenia? Ich będą interesowały zeznania samych autorek ogłoszeń.
@Chrzonszcz: Ale to by trwało z 300 lat. Przesłuchiwanie kilkudziesięciu (?) tys. dziewczyn, oraz setek (?) tysięcy mężczyzn. Poza tym użytkownik to nie klient. Tzn. użytkownicy korzystali, ale mogli być też użytkownicy, którzy tylko komentowali (w ramach pracy, fejkowania, naganiania). Normalny ze tak powiem klient nie miał konta. Chyba że zaczą od bazy telefonów, które od lat są rejestrowane na dowód. Musieliby moim zdaniem z milion mężczyzn przesłuchać w stylu: jak
@Chrzonszcz: I przyjdzie Iksiński, i powie, no byłem, z 10 razy, albo z 50, albo 100, albo dwa razy. Dla sportu. Itd. Żona się dowie, Nie mam żony. Dziewczyna, nie mam dziewczyny. A poza tym randki nie są karalne. A poza tym to niech pan zapyta tych pań, może coś więcej powiedzą jak wyglądało to spotkanie. Wątpię, żeby pamiętały, 200 miesięcznie się przewinęło.
Musieliby moim zdaniem z milion mężczyzn przesłuchać w stylu: jak było? A nic, pogadałem z panią, bo samotny się czułem, do niczego nie doszło. Jak było ? A nic, chciałem zaruchać, ale masturbuję się 5x dziennie i nie dałem rady, opadł mi.


@tomekgz: xD a co lepsze często byłyby to prawdziwe zeznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)