Wpis z mikrobloga

a ja uważam,że to ok że Inga wywaliła matiego i vanesskę. Nie wiedzieć czemu w takim programie na tym etapie miałaby się kierować jakimiś sentymentami. Zdziwiła mnie że potrafi odegrać taka rolkę,bo po teście miałam wątpliwości czy myśli i czuje. Jakieś histerie ze zdrada czy że żmija-swinia to tak zabawne, zupełnie jak szklane oczka Janeczka. Kolejny daro w okularach.xd
#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
@matsumo: a nie widzisz że sobie bardziej tym zaszkodziła niż pomogła? gdy stanie w ostatnim głosowaniu to wiadomo że jej dotychczas najbliźsi nie zagłosują już na nią za to co zrobiła, oko za oko
  • Odpowiedz
@matsumo:

Nie wiedzieć czemu w takim programie na tym etapie miałaby się kierować jakimiś sentymentami


Program trwa chwilę, zła opinia, którą sobie tym załatwiła, potrwa długo. Nie ma nic złego w zimnych strategicznych decyzjach w reality show, ale ona udawała przyjaciółkę Vanessy. Low blow.
  • Odpowiedz
No jeśli wszyscy będą traktować ten program tak poważnie to rzeczywiście "#!$%@? sobie reputację",ale to hotel paradise...program rozrywkowy...who cares?
  • Odpowiedz
@matsumo: ile można pisać... tu nie chodzi o to, że ich wywaliła, tylko w jaki sposób to zrobiła, jak się wypowiadała o kimś w kim miała oparcie przez caly program (nie, Mati nie miał żadnego powodu, żeby ją wybrać)
  • Odpowiedz
@matsumo: Jakby chodziło tylko o program, to bym się jak najbardziej zgodziła - rozsądne strategicznie posunięcie. Ale tam przecież już nikt nie idzie, żeby wygrać to marne 100 koła (a nawet 50, bo na pół) tylko zbudować zasięgi na ig i prawdziwa rozgrywka toczy się po programie, kto wygra popularność, współprace i będzie mógł żyć z influencerstwa (w dalszej perspektywie za wielokrotność wygranej programu). No i inga zapomniala, że nie
  • Odpowiedz
@Dromodron: zgadzam się, tylko sądzę, że jej to po prostu nie zaszkodzi, bo to nie kurdej-szatan, żeby zaszkodziło, straci dwa tysiąca - trzy, a ma ponad 100, ludzie zapomną, niektórzy nawet nie będą wiedzieć kim jest, poznają później, niektórym - mniej licznym, ale istniejącym- się to nawet podobało - jesli dobrze tym pokieruje to moim zdaniem nie będzie to mieć takiego wpływu. no, poza wykopem. ;) wykop zapamięta. dla mnie
  • Odpowiedz