Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiek 31.

Objawy:
- brak zarostu
- baby face (przystojny)
- inteligentny, magister inżynier
- wahania nastroju (przygnębienie i smutek)
- samotność (mieszkam sam i pracuję zdalnie dla obu firm)
- ciężko dbać o dietę (mam 3kg nadwagi - jakbym ważył te 3kg mniej wyglądałbym jak szkielet)
- codzienna masturbacja
- średnia motywacja do czegokolwiek
- prawie ćwierć miliona oszczędności

Co robię nie tak, że żadna dziewczyna mnie nie kocha? Ksiądz (50 lat) ma nawet dziecko z 20-latką w mojej miejscowości. Problem w tym, że nic nie robię ale miłość jest bezinteresowna. Ja #!$%@?ę się w dziewczynach które okazują się zajęte. I tak rynek wygląda. W wieku 30 lat już się nie szuka miłości a tylko patrzy na związki, zaręczyny i małżeństwa innych ludzi na którzy myśleli o tym wcześniej? Bo z tego co widzę to tak to wygląda. Czasem zastanawiałem się, że przyjaciół poznaje się w biedzie. To chyba dziewczynę też. I tak biorą kredyt na 30 lat 300.000 który spłacą drugie tyle a ja sobie od razu kupię mieszkanie bez zabaw w kredyt. Też myślałem czy w małżeństwie jest gorzej niż samemu. Jak jest? Szukać? Czy odpuścić?

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #blackpill #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a4e397596226000a577a22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
GigantycznyTowarzysz: @Mariusz_Drugi: akurat kolego mam PS4 Pro które leży zakurzone od 3 lat. Odpaliłem parę razy i mi się znudziło. Kupiłem z powodu nadgodzin które dostawałem a... nic nie robiłem, bo wszystko zrobiłem przed czasem
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: w bajtach to powinni Tobie rodzice odliczać transfer internetu do korzystania na wykopie. Widocznie napisałem, że mam 31 lat a maturę pisałem w 2010 roku jako pierwszy rocznik z matematyki. Już po ABCD
w bajtach to powinni Tobie rodzice odliczać transfer internetu do korzystania na wykopie. Widocznie napisałem, że mam 31 lat a maturę pisałem w 2010 roku jako pierwszy rocznik z matematyki. Już po ABCD wiedziałem, że zdam na luzie a wtedy każdy się bał jak będzie to trudna matura której nikt nie zda. A to zwykły banał. Banał oblany przez 25% maturzystów. Dramat.


@AnonimoweMirkoWyznania: zabawny jesteś nawet małolacie. Do skończenia studiów poruchasz
@AnonimoweMirkoWyznania: lepiej byc samemu, kup mieszkanie i zbieraj na kolejne, najlepiej nie w polsce. Ja w wieku 30 lat chce miec 3 mieszkania w 3 krajach, zabieram sie za pierwsze a mam sytuacje podobna do twojej ( ͡° ͜ʖ ͡°) z kilkoma mieszkaniami w wieku 40 lat juz nie trzeba pracować w sumie