Wpis z mikrobloga

Witam, kupuję zapach dla różowego i przypominałem sobie, że na wykończeniu jest mój Armaf CDNIM, w związku z czym chciałem zrobić rozeznanie ale ciężko o jednoznaczne informację, stąd przychodzę do Was z pytaniami.
1. Czy zapach w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy przeszedł jakieś niekorzystne zmiany?
2. Czy warto dopłacić do wersji limited o której niektórzy piszą, że to ten sam zapach z lepszymi parametrami, czy może jednak jest to już coś zupełnie innego?
#perfumy
  • 5
1. Czy zapach w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy przeszedł jakieś niekorzystne zmiany?


@Erlox: jest niewielka różnica pomiędzy batchem 2018, a 2021 jeśli chodzi o EDT. Brak cytrynowego otwarcia w 2018, ale większość osób mówi o tym, że jeśli ver. 2021 swoje poleży to sie z czasem układa i nabiera mocy, co wstępnie mogę potwierdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Czy warto dopłacić do wersji limited o której
@stjimmy ile mniej więcej CDNIM musi poleżeć aby nabrał mocy ? Teraz jak pierwszego dnia założyłem to wytrzymał 10 godzin a po tygodniu nie utrzymuje się nawet 2 godzin i się zastanawiam co może być nie tak.
@Lysi0: z miesiąc minimum raczej. Zresztą pewnie wymęczyłeś nos jeśli nosiłeś go codziennie. Spróbuj też wstrząsnąć flakonem przed użyciem żeby wymieszać cały płyn