Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 14
228 125,81 - 4,13 - 4,05 - 7,08 - 8,58 - 16,91 = 228 085,06

Z ubiegłego tygodnia.

Na zajęcia ze sprawnością i płotkami i z powrotem. Do tego joga i core. Dodatkowo, schody ~600m up.

Długie bieganku w błocie i takich tam elementach, Saucony Peregrine <3, nic się nie ślizga, nie zakleja się błotem, szybko wypada z nich woda, mokro było kilka sekund i po bólu. Uwielbiam te buty, uwielbiam.

Ponadto, ponieważ #!$%@?łam dużo innych butów, kupiłam następne - tym razem z #decathlon, te z 4mm dropem, KN500. Wstępnie sztos. Są lekkie (po 220g ważą moje w rozmiarze 40), podeszwa jak #!$%@? z altry, cholewka śmieszna siateczkowata z jednego elementu bez osobnego języka, trochę takie skarpetkowate - coś jak w adasiach summer rdy, no na zimę umiarkowanie, ale od czego mam ciepłe skarpetki . Nie jest to wszystko pod stopą bardzo responsywne, nie biega sie jak na sprężynce ani na chmurce ale nie jest też jak sztywna deska pod stopą. Takie dość neutralne. Niekoniecznie pomagają w bieganiu ale definitywnie NIE PRZESZKADZAJĄ co jest cudowne, przynajmniej moim zdaniem. 8/10, na razie po pierwszych przebiegach.

#sztafeta #biegajzwykopem #proszeniebycgrubym

Skrypt | Statystyki
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blazko: jak coś to Xodus jest bardzo podobny (podeszwa zasadniczo taka sama, może minimalnie szerszy w palcach ale to niewielka wada) tylko więcej amortyzacji i trochę cięższe przez to - także polecam, czasem bywa na ZL, nabyłam impulsywnie za 219 PLN i nie żałuję.