Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Zrobiłem sobie prezent na #blackweek i wziąłem takie ustrojstwo od #kitchenaid

Mam nadzieję że będzie ok, już jakiś czas szukałem robota i tutaj głównie odstraszała mnie cena - ta z allegro jest jeszcze w miarę znośna.

Mój robot z biedronki będzie mógł iść na zasłużoną emeryturę, chociaż ojciec go chce zabrać do mieszania zanęt :D także z deszczu pod rynnę.

#allegro #gotujzwykopem
Jarczur - Zrobiłem sobie prezent na #blackweek i wziąłem takie ustrojstwo od #kitchen...

źródło: comment_1638033581Ubkkl9oc8ZGY0VYbqkV1FS.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Rainman: serio? A takie miały być pancerne xd

To przez allegro więc z gwarancją nie przewiduję problemów. Tak czy inaczej jak mi się nie spodoba coś na żywo to odeślę. Tylko jak szukałem to nie za bardzo mam alternatywny model który bym chciał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: łe tam, Bosch mum5 też słaby - oglądałem na żywo i kolega miał. Plastikowe wszystko, cieniutki hak do ciasta. Mum9 już lepiej się prezentuje ale płacisz ponad 3k a nie ma np. przystawek do makaronu. Kenwoody z kolei są ogromne i paskudne. Z brauna nic nie widziałem popularnego - mają jakiś planetarny model?

Jest jeszcze Smeg podobno spoko ale wszyscy podają to jako alternatywę dla kitchenaida.

Pewnie jak wszystko -
Bedxie pan zadowolony. 7 lat temu kupiłam używkę i do dzisiaj kręci, aż miło. Eksploatowany bardzo często zarówno na lekkich ciastach, jak i ciężkich chlebowych czy drożdżowych. Jeden z najlepszych zakupów w życiu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczek_bez_raczek: dzięki, liczę że będzie przynajmniej lepszy od tego z biedry :)
@matra: zarzekają się że ta sama konstrukcja ale ktoś tam rozbierał na YT i jakieś zębatki co były 30 lat temu z metalu to teraz były z tworzywa sztucznego. Z zewnątrz wygląda porządnie :)
@Jarczur moich rodziców trzydzieści lat nie ma, pisałam kilkanaście, ale może być ok 10 nawet. Fakt że mają serię pro, ale ogólnie bardzo zadowoleni ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Rainman: @PanBulibu: muszę niestety przyznać rację. Potworny hałas robi - chyba silnik się zatarł. Obchodziłem się z nim jak z jajkiem. Jedzie na naprawę gwarancyjną w czwartek.

Robot z biedry chodził dwa lata a teraz nim ojciec miesza zanęty dla ryb po kilka kg...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miesozerna: jest zajebisty, polecam bardzo. Jedyny problem że w tych 4 miesiącach padł totalnie. Natomiast serwis mają zajebisty - w piątek kurier zabrał robota, w pon był już naprawiony. Musiałem mieć wadliwy egzemplarz bo wymienili mu całe bebechy.

Trzeba sobie natomiast szczerze powiedzieć że od robota z biedry w codziennym użytkowaniu różni go głównie: precyzja (zrobisz mniejsze ilości ciasta), dizajn (dokupiłem większą misę ceramiczna z fajnym wzorkiem) i głośność (jest dość