Wpis z mikrobloga

LEGO to jednak ma profesjonalistów w supporcie i wysyłkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16 Listopada złożyłem zamówienie na Kevina, już wtedy przy zamówieniu widniała informacja, że mają obsuwę i wyślą do czwartku 25 Listopada. Akurat był to moment, że do zestawu był gratis w postaci 40410 Charles Dickens, więc idealny zestaw na święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No więc luz, czekanko. W międzyczasie zestaw już zdarzył zmienić status na dostępny od ręki i początkiem tygodnia całkowicie się wyprzedać. W czwartek miało przyjść ale w środę, dzień przed sugerowaną przy zamówieniu datą dostawy zorientowałem się, że nawet nie dostałem maila o wyjściu paczki z magazynu. Patrzę na status zamówienia na sklepie LEGO , obie pozycje w postaci Kevina i gratisu Charlesa gotowe do wysyłki ale to nic, poniżej jeszcze dorzucony bez mojej wiedzy podczas oczekiwania gratis w postaci 40488 Creator Coffee Cart Promo ze statusem "niedostępny w magazynie" wstrzymujący całe zamówienie ¯_(ツ)_/¯
Czwartek wieczór, godzin 19.15 wiadomość do supportu, żeby wyrzucili ten sojowy zestaw skoro jest niedostępny, wstrzymuje moje zamówienie i nie podoba mi się na tyle żeby warto było czekać nie wiadomo jak długo na jego dostępność. O godzinie 22 dostalem odpowiedz o anulowaniu Coffer Cart i w zamian dostałem 1500VIP punktów, po czym niedługo później maila o przygotowaniu mojej wysyłki. O 17.15 już Kevin był u mnie, brawo Wy ()
#lego
Anaheim - LEGO to jednak ma profesjonalistów w supporcie i wysyłkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16 ...

źródło: comment_1637947160wZm2Hg95ArGmyyebHHDuZD.jpg

Pobierz
  • 2