Wpis z mikrobloga

%%% BLACK DRONE FRIDAY 2021 %%%
Czy również i Tobie dzisiejszy dzień kojarzy się ze … „ściemą”? Z akcją, która z założenia miała oznaczać wyprzedaże, a w praktyce oznacza zawyżanie cen po to, aby następnie stworzyć sztuczne promocje. Promocje, które tak naprawdę promocjami nie są.
Nasze oferty i rabaty są PRAWDZIWE! Nie mamy nic do ukrycia, sprawdźcie sami i oceńcie czy się "opyla" wydać kilka cebulionów.

MAGICZNY LINK: https://ironsky.pl/sklep/1258--black-friday-2021-

Nasza propozycja krótka i banalnie prosta:
---> Kursy dronowe NSTS wraz z egzaminem -60% (wcześniej mieliśmy promkę na -44%)
---> Zestaw: Dron w cenie standardowej + Kurs na drona - 73%

Na przykład:
---> Kurs NSTS-01, czyli taki podstawowy kurs (2 dni teoria + 4h lotów) na pilotowanie drona o masie do 4kg w zasięgu wzroku zapłacisz teraz tylko 450 zł brutto zamiast 1700 zł brutto = 1250 zł brutto MNIEJ!!!
---> Kurs NSTS-06, czyli najbardziej zaawansowany kurs (2 dni teoria + cały dzień lotów) na pilotowanie drona o masie do 25kg w zasięgu wzroku zapłacisz teraz tylko 1920 zł brutto zamiast 4800 zł brutto = 2880 zł brutto MNIEJ!!!

Aaaaha, nasza "Wielka Wyprz" trwa 26-29.11.2021r.
Pozdron, Kuba i Daro z IRONSKY!
Trochę też #pokazmorde bo fotka z #wykopparty 2018 Poznań #wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto był?

MAGICZNY LINK: https://ironsky.pl/sklep/1258--black-friday-2021-

Droniarzu obserwuj #dronyironsky i bądź na bieżąco z dronami.
PS. Już niedługo zupełnie nowa, przyjazna, pro kliencka odsłona sklepu internetowego IRONSKY!
(bo nie ma co ukrywać obecna strona sklepu naszym zdaniem pozostawia wiele do życzenia)

#drony #blackfriday #promocje #dji #cebuladeals #cebula #technologia
Pobierz IRONSKY_UAVTechnology - %%% BLACK DRONE FRIDAY 2021 %%%
Czy również i Tobie dzisiejs...
źródło: comment_1637921353aaJtismysjN3eXBidkhnXv.jpg
  • 23
@IRONSKY_UAVTechnology: tak -60% sie zgadza.
to mam pytanie:
czy jak zrobie taki NSTS-01 to moge robic cos wiecej niz teraz gdy mam te kategorie otwarta? te 120m wysokosci, mozliwosc spojrzenia na ekran itp to moge i tak po zrobieniu tego "panstwowego" egzaminu.
za duzo tego jest ale rozumiem ze teraz jestem w C1 i po Waszym kursie jedyna zmiana jaka widze to mozliwosc latania dronem do 4kg a nie do 900g
@daczka92: Tutaj znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania, wszystkie info o tym co da Ci kurs i jakie są wymogi https://ironsky.pl/czy-musze-miec-kurs-na-drona-po-co-mi-szkolenie-na-pilota-drona-z-kategorii-szczegolnej-nsts-01-czyli-vlos-do-4kg-jakie-sa-inne-krajowe-scenariusze-standardowe-nsts/

w skrócie dla leniwych:

CO UMOŻLIWI MI KURS NA PILOTA DRONA W NTST-01? PO CO MI NSTS-01 SKORO MAM A1 / A2 / A3?
Możesz latać nad ludźmi bez żadnych ograniczeń
Możesz latać w miastach
Możesz latać zarobkowo i rekreacyjnie, od 2021 nie ma już podziału.
Możesz latać dronem do wysokości
@IRONSKY_UAVTechnology: czyli na Air2s to byłaby najlepsza opcja? Czy może bardziej polecany i wszechstronny jest inny NSTS? Czy jest duże ryzyko, że rząd znów wymyśli jakiś kretynizm, żeby utrudnić życie droniarzom?
@Jcdx zależy o czym piszesz, NIKT WAM NIE KAZE ROBIC KURSU PLATNEGO, MOZECIE LATAC W KATEGORII OTWARTEJ ZA FREE. Jak ktoś chce latać dalej, poza zasięg wzroku na 2km np. bvlos albo nad ludźmi to musi mieć NSTSa. Gdyby chodziło tylko o regulacje Polskiego ULC to byłby luz ale wchodzą w grę teraz różne absurdy od unijnej EASA
@IRONSKY_UAVTechnology: a jak jest z dalekim FPV?
NSTS-05 to do 2km i obserwator.

Co musze zrobić jeśli chcę dalej?
Jak rozumiem wychodze poza scenariusze więc musze zgłaszać plan operacji? Jakich papierów potrzebuję zeby to zrobić?

Jestem w sytuacji gdzie albo latam airem2 i mam obserwatora w postaci żony i w sumie latam raczej blisko albo latam cinewhoopem i cóż... w większości wypadków wtedy obserwator to fikcja ale odległości nie są wielkie
@IRONSKY_UAVTechnology: dzięki, z punktu widzenia samej wiedzy i tego, na co można się nadziać przy lataniu widzę że taki kurs faktycznie może być bardzo przydatny, zwłaszcza dla takiego nooba jak ja :) Pytanie tylko w jakim terminie można taki voucher wykorzystać - na stronie prosicie o podanie terminów przy zakupie, a ja póki co nie wiem, kiedy będę w stanie wyrwać wolne od pracy na te kilka dni na szkolenie, a
@IRONSKY_UAVTechnology: no tak nie do konca odpowiedziales mi na pytanie. spytalem co dostane wiecej po zrobieniu nsts niz mam w kategorii otwartej.
bo tam takie ogolniki troche, latanie do 120m, 50m od sztucznej przeszkody, spogladanie na keran zeby sprawdzic kadr i parametry lotu... z tego co wiem to zarobkowo tez mozna juz latac w otwartej. te pozwolenia nad lotniskami to tez brzmi jak chwyt marketingowy. nikt nie da jakiemuś łepkowi pozwolenia