Wpis z mikrobloga

Jak co roku wielki hype na #burgerdrwala w #mcdonalds z tej okazji kilka suchych faktów:

1. W wywiadzie dla Business Insider obecny prezes McDonald's Polska Adam Pieńkowski twierdzi, że Burger Drwala jest w Polsce od 12 lat. źródło
2. Pierwsze wzmianki w internecie wówczas o "Kanapce Drwala" są z początku 2011 a konkretnie z 28 stycznia 2011 źródło
3. Pierwszy wpis na wykopie o "Kanapce Drwala" napisał użytkownik @bledzioch dopiero w 27 stycznia 2013 roku źródło
4. W 2012 i 2013 Kanapka Drwala kosztowała 11,90 zł źródło

#kanapkadrwala #fastfood
cocamide - Jak co roku wielki hype na #burgerdrwala w #mcdonalds z tej okazji kilka s...

źródło: comment_1637884818fljlNWjW0wPNGAdU9gWPcD.jpg

Pobierz
  • 17
Jeszcze w 2017 drwal z kurczakiem kosztował 12,90 a zwykły 13,40

@RobieZdrowaZupke: w 2017 zwykły na bank kosztował powyżej 15

może gdyby jeszcze mcdonalds był z wołowiną... ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo tego co wkładają w mc do bułki mięsem nazwać nie można


@bruuh : Rozumiem do czego pijesz mimo wszystko porównywanie "wołowiny" nawet w cudzysłowie do kurczaka nie ma sensu, poza tym w przypadku drwala liczy
@Ogorek95: a co ja stoje z szyldem kfc przed mcdrive i blokuje komuś wjazd? xd lubisz jeść imitacje wołowiny o konsystencji zgniecionej rolki srajtaśmy to droga wolna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@swinkapl: nie wiem ale jeśli tak to chce moje 2,40zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wątpię żeby mi dali bo jak zamówiłem kilka tygodni halloumi burgera to nie dość że był niedobry to się po nim pochorowałem (,)