Wpis z mikrobloga

Po ostatnich inwestycjach na nowym mieście to zaczyna się tam robić parkingowy armageddon na miarę podzamcza. Dzbany parkują w dwóch liniach na chodniku, stają na awaryjkach na środku ulicy, na skrzyżowaniach. Oczywiście brak strefy dokłada swoją cegiełkę. Zaraz ludzie wprowadzą się do Sowińskiego 78, Nowe forty też oddają kolejny etap. Mogła być spoko dzielnica, a zrobiło się zagłębie patodeweloperki. Oczywiście konkurs na najbrzydszą kupę tradycyjnie wygrał budnex tymi dwoma blokami na skarpie za US xD
#szczecin
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@F1A2Z3A4: mieszkaniec nowych fortow here. To co sie dzieje to jest dramat. Ludzie parkujacy "na chwile" gdzie sie da.

Skrzyzowanie? Przeciez ja tylko na chwile
Blokada chodnika ze wozkiem nie przejedziesz? Bardzo mi przykro.

Ale juz niedlugo. Mamy miec szlabany na cale osiedle to zobaczymy jak sie to zmieni.
@F1A2Z3A4 ja to się dziwię się że na tym klepowisku przy skrzyżowaniu Kusocińskiego i Sowińskiego nikt jeszcze prywatnego parkingu nie otworzył, byłabym pierwszym klientem xD
@F1A2Z3A4 Nie wiem jak inne deweloperki, ale na Sowińskiego 78 jest tyle miejsc parkingowych co mieszkań. Ciekawe czy to z własnego wyboru, czy plan miejscowy ich zmusił.