Wpis z mikrobloga

Trochę o black Frajer w EUROOO! ostatnio robiłem film na yt o tym jak czasami korzystając z promocji 5 produkt za złotówkę wyjdziemy jak Zabłocki na mydle( nie zawsze ale jednak) mniejsza o większość wszedłem dzisiaj na euro w poszukiwaniu laptopa mówię a może na black friday dają coś ciekawego ale moim oczom ujrzała się wielka promocja na zmywarkę którą to wykorzystałem do w/w filmu coś mi się kojarzyło, że nie jest to super Promocja wrzucam dowód

generalnie sklep dosyć tani
#blackfriday
#promocje
#promocja
#blackfrajer
#rtveuroagd
Pobierz PlatinumSilver - Trochę o black Frajer w EUROOO! ostatnio robiłem film na yt o tym ja...
źródło: comment_16377818653Mwy0XcNI7VtWPubDYiF8Y.jpg
  • 4
@Niekumaty_ ale biorąc bez rat lipa, swoją drogą te darmowe raty to też trochę wałek brat brał kiedyś tak lodówkę (znaczy chciał) bo była też w tej formie z 200 tańsza i uwaga ponad 3 na rękę plis własną działalność jednoosobowa i nie mogli mu dać żaden bank nie chciał się zgodzić ale uwaga jeden chciał tylko że ta promocja obowiązywała np przy 20 ratach a ten jeden bank miał 12 wtedy
ponad 3 na rękę plis własną działalność jednoosobowa i nie mogli mu dać żaden bank nie chciał się zgodzić


@PlatinumSilver: większą zdolność mają ludzie na etacie. Albo miał niską wiarygodność. Albo nabrał już kredytów i nie miał zdolności na więcej.
Mniejsza z tym.