Wpis z mikrobloga

#strzelectwo #bronpalna #airsoft #asg #militaria #blackfriday #blackweek

Dajcie w komentarzu linka do jakiś sklepów związanych z powyższymi tagami jeśli oferują sensowne promocje z okazji BF.
Od siebie dodam, że Husar (https://husar.ltd/pl/), z kodem "black" ma -30% na wszystko.

Właśnie sobie kompletuje koszyk z ich plejtem, co by na strzelnicy wyglądać jak militarny CHAD, a nie frajer sportowiec co tylko przemyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż nadal trochę się waham nad ich kirysem stąd poszukuje jakiś ciekawych alternatyw, może akurat są inne promki warte uwagi.
  • 6
doceniam dążenie do perfekcji, i hierarchię priorytetów xD


@dos_badass: Panie wystarczy dobrze wyglądać, na wyniki wtedy nikt nie patrzy (σ ͜ʖσ)

latem bywa, że chodzę na strzelnicę w japonkach. Widziałem te spojrzenia jak bym profanował święte miejsce XD


@Mucholep: Czuje to, ja kiedyś pojechałem w lekko za ciasnych spodniach, no dobra #!$%@?, w rurkach i widziałem ten wzrok... chłopaki mnie tym wzrokiem
@M4lutki: słąbe promki są w tym roku zasadniczo.

taiwangun.com ma coś wrzucić w okolicach piątku
na innych asgejowych nuda
zasadniczo nawet tam gdzie w zeszłym roku było coś ciekawego w tym roku posucha (np specshop.pl militaria.pl)
ew. jak kogoś interesuje to jest -10% na e-militaria.pl na graty od helikonu
@M4lutki: Ale jest coś takiego. Ja też stosuje outfit luźnego rysia, jakaś bluza, rurki, albo inne portki "cywilki", a na strzelnicy każdy w bomberach, koszula flanelowa i czapeczka UA, bo i buciory wysokie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)