Wpis z mikrobloga

Jestem szczepionkosceptykiem, ale jest w tym dużo racji, że większość przeciwnych szczepieniom to niezłe dzbany. Po czym poznać, że są przeciwni szczepieniom? Sami ci powiedzą/wykrzyczą.
  • Odpowiedz
@saakaszi kurde sam się nie zaszczepiłem, ale nie jestem antyszczepem. Po prostu nie mam zaufania do nie przetestowanego produktu stworzonego nowa metoda. Jak to jest, że na poważniejsze choroby mamy jedną/dwie dawki szczepionki na całe życie, a tutaj 5 na rok. No k---a faktycznie nic tu nie ma podejrzanego.
  • Odpowiedz
@saakaszi: widać to w każdym poście o szczepieniach. Napiszesz komentarz że popierasz restrykcje dla antyszczepów to zaraz zrobią ci gangbang z wyzwiskami XD poziom intelektualny kibla zapchanego gównem
  • Odpowiedz
@saakaszi: pewnie srał na kiblu i popełnił taki wpis Nie, zaszczepieni zminimalizowali ryzyko, a więc zrobili co w ich mocy. Antyszczepionkowcy niech płacą. to co umieściłeś jest odniesieniem do komentarzy pod tą wypowiedzią. Stano zapraszał sutkowskiego i na koniec programu stwierdził, że posłucha się mądrzejszych od siebie (wirusologów), zapewnie już się zapisał na 3 dawkę, bo specjaliści mu tak doradzali.
  • Odpowiedz