Wpis z mikrobloga

Wzielo mnie na wspominki. W tym watku wspominamy RCki / dopalacze / sklepy ktore byly z nami a teraz sa martwe (sklepy) badz nielegalne albo beda za niedlugo nielegalne (dopki / RC - ale i tak da sie je zdobyc co wskazuje na to ze prohibicja nie ma sensu xD)

Ja zaczne, ze sklepów pamietam dobrze Pasjonata i MrKolekcja. U tego poerwszego kupowalem 1P ktore wspominam raczej okej poza tym ze po pewnym czasie nie bylo juz wizuali tylko zmienione myslenie i nie dalo sie zasnac tez kupowalem ALD-52 ale po tym shicie zlapalem bad tripa. Jako dodatki dostalem raz Czarodzieja ale dzieki niebiosom nie wypalilem tego bo jak informowal SIN byl to susz nasaczony fentanylem i pewnie dzis lezalbym na cmentarzu. Innym razem (przy ALD) dostalem jakis niebieskie cos o zapachu miety, chyba 3CMC albo inny empatogen, ale #!$%@? wkurzony po bad tripie. Potem byly oskarzenia ze sklep to scam jak i jego kolejne odslony. MrKolekcje polecilbym gdyby istniala, w 2019 gdy jeszcze te substancje nie byly na liscie i mozna bylo je miec kupilem od nich 4-HO-MIPT i 1P-LSD. 1P na pewno bylo lepsze od tego z Pasjonata bo wizuale były szalone jakas zmiana kolorow, 4-HO-MIPT to cos co pozostanie w moim sercu na długo. Raz mialem takie wrazenie jakbym patrzyl na swiat przez szklo powiekszajace a wszystko było kolorowe i mówiłem ze czuje sie jak Alicja w krainie czarów. Zawsze towarzyszylo temu glebokie rozmyslania i empatia. No ale chyba 4-HO-MIPT ma podobe dzialanie jak grzyby wiec...

A wy jaki sklep / dopek wspominacie najlepiej?
I o co chodzilo z tym Mocarzem co tam bylo ze ludzie na forach pisali ze widzieli jakies postacie, dodawali tam wyciag z bielunia? XD

pic rel nie moj (niestety)

#narkotykizawszespoko #dopalacze #narkotyki #wykopjointclub
billuscher - Wzielo mnie na wspominki. W tym watku wspominamy RCki / dopalacze / skle...

źródło: comment_1637714326gyIqToSXPQzBl4B19LgcYv.jpg

Pobierz
  • 27
@MienciuskiPajonk szczegolnie fenta @Psajkoman ja zaczynal od miprocyny, mile wspomnienia
@Diego mozna podobno dostac ale ja bym sie nie bawil zwlaszcza ze za dopki jest taki sam wyrok jak za posiadanie a 5 tabsow moga nie uznac na za wlasny uzytek
@BaRt4321 tylko w necie nijuz stacjonarne zlikwidowali
@coco-cola i jak wrazenia
@Pickmer podobnie [*]
@magzynier ogolnie syntetyczne kanna zniszczylo a LZD chyba legalne
@Dumle007 nie słyszałem jak wrazenia? ;)
@billuscher: to spożywałem z 8 lat temu i już ciężko jest to dostać, ale z 10 lat temu można było kupić w smart shopach w Hollandii tabsy nazywały się chyba Blue moon. Wrażenia rewelacja można poczytać tripy na hyperreal bo tego nie da się opowiedzieć w skrócie :p albo standardowo książka PIHKLA
@billuscher: w gimnazjum uczyłem się z gościem, który na rc się wychował i 'dzięki' nim miał okazję posiedzieć parę miesięcy w psychiatryku po swoich akcjach. Znajomość z nim była chyba moja tarczą ochronną przed próbowaniem jakichkolwiek rc. Mam nadzieję, że wszystko dobrze u niego.
@jasieeks a wiesz konkretnie jakie? Nie kazdy RCk to trucizna czasami mieszaja jakies gowno mieszaja i sprzedaja czasem wezma eksperymentalny lek / substancje ktora sluzyla do badania jak reaguja receptory (tak glownie powstaly syntetyczne kanna podawano to malpom i krolikom i badano co bedzie jak zastulujemy dany receptor) i nasaczaja tym susz i sprzedaja czasem wezma fentanyl i jego pochodne nasaczan susz i podaja (jak u mnie bylo z Czarodziejem). Psychodeliki RCkowe