Wpis z mikrobloga

Niestety temat podróbek na Allegro budzi dużo emocji. Nasze stanowisko jest niezmienne od zawsze - na Allegro nie można sprzedawać przedmiotów nieoryginalnych. Jeśli widzicie ofertę, która budzi Wasze podejrzenia, możecie samodzielnie ją zgłosić nie czekając aż my do niej dotrzemy. W każdej ofercie macie aktywny link "Zgłoś naruszenie zasad > Zgłoś przedmiot naruszający zasady > Produkt nieoryginalny". Z góry dziękujemy za zaangażowanie w słusznej sprawie.
@allegro_pl: Ale to nie ma sensu takie zgłaszanie do Was. Ja zgłoszę to albo nic nie zrobicie, albo poprosicie o opinię biegłego - żebym Wam dosłał.

Jak zgłaszałem Wam kradzież moich zdjęć produktowych to chcieliście notarialnych oświadczeń mimo otrzymania screenów, surówek zdjęć i wszystkiego co potwierdzało, że zdjęcia są kradzione. Jak zgłaszałem Wam podrabiane ubrania znanych marek na koncie Global cośtam, gdzie nawet się z tym nie kryli to co zrobiliście?
s.....t - @allegro_pl: Ale to nie ma sensu takie zgłaszanie do Was. Ja zgłoszę to alb...