Wpis z mikrobloga

Dodanie produktu do koszyka i wpisanie kodu nie gwarantuje możliwości zakupu w promocji. Niestety Black Week jest takim okresem, w którym wiele osób próbuje zakupić sprzęt i liczy się szybkość reakcji.
@morele_net: Skoro już płaciłem to zamówienie powinno być w trakcie.. oczekujące na zapłate, a mi wywaliło strone. Jakieś rady na przyszłość..? Jaką metodę płatności wybrać żeby zamówienie przeszło, przelew tradycyjny? Przelewy24 to chyba był zły pomysł, bo trzeba czekać aż pojawi sie kolejne okienko..
@Piotrus733: To tez mogłoby byc problematyczne, jak wybiore przelew tradycyjny to chyba na maila przychodzą dane do przelewu i zamówienie już jest w trakcie, ale pewności nie mam, no nic, tydzień czekania na marne, prezentu na święta nie będzie xD
@morele_net: dokładnie liczy się szybkość reakcji, którą każdy który tutaj pisze miał, niestety Wasze serwery tej szybkości reakcji już nie miały i przez to nie można było zfinalizować zamówienia...
@vilart: True, nie wbiłem tutaj sie wykłócać bo jestem w stanie zrozumieć, że nie tylko ja od 9 czekam na te oferty i ktoś musi być poszkodowany, ale jak na bramce płatności mi wywala strone gdy wyrobiłem się to już nie fajnie
@vilart: Tak, serwery płoną. Nie ma co ukrywać. Ale nie ma się też co dziwić - w tym roku ruch w sklepach internetowych bije wszelkie, historyczne rekordy. Wiemy jak jest i dlaczego tak jest. Musimy to przetrwać razem ;)
@neverwalkalone ja również punkt 9:00 kliknięte wszystko, kod wpisany, "dostawa i płatność", strona antyspamowa czy cos w tym stylu odlicza mi 5 minut w dół... 0m 0s i odlicza od nowa 5 minut XD

jeszcze pare godzin później mail "Nie udało się dokończyć zakupów?" no #!$%@? ciekawe czemu