Wpis z mikrobloga

@Oskaros: Za każdym razem jak ktoś napisze coś złego na Ekipe to jedziesz po jego życiu. Tak jakby ktoś nie mógł mieć swojego zdania, a dwa jakby ktoś nie miał lepszej chaty, bo przecież Friz wielki biznesmen a ludzie na wykopie to nieudacznicy którzy mieszkają w piwnicy, byle do 10 ¯\_(ツ)_/¯ Otóż nie każdy, nie mierz wszystkich swoją miarą
  • Odpowiedz
@danoneek: wiem ze masz moj kompleks ale nie tym razem, jest roznica pomiedzy napisaniem ze cos ci sie nie podoba a pisanie z takim bólem dupy jak op, wiec go szybko wyjasnilem zreszta jestes bajkopisarzem wiec rozmowa z toba nie ma wiekszego sensi
  • Odpowiedz
@Oskaros: mam twój kompleks, dobrze XD Bajkopisarz który Cię już 2 razy wyjaśnił. W porządku, zyj dalej w świecie którym każdy ma do dupy prace, dom i życie.

Poza tym musisz mieć naprawdę problem, jeśli dostrzegasz w jego poście jakiś ból dupy. Nigdzie go nie wyjaśniłeś
  • Odpowiedz
@danoneek: Przecież to jakiś upośledzony typ, który nie rozumie, że osobę publiczną i jej działania mamy prawo oceniać, komentować, poddawać krytyce. Co nijak ma się do zazdrości xD

@Oskaros: Dzbanie, jedyne co muszę rozchodzić to twoje #!$%@?, na szczęście mam komfort 2 pokoi na własność w centrum warszawy, gdzie prowadzę swoje fajne i zwykłe życie. Na moje szczęście nigdy nie wpadłem w matnię zakochania w jakimś idolu, straszne.
  • Odpowiedz
@unrealfriend: Oho zaraz się zacznie, że jesteś bajkopisarz i ogólnie pewnie nie żyjesz w Warszawie, tylko w jakiejś wiosce itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro z Bemowa :)

@Oskaros milioner* Jeszcze miliarda się nie dorobiłem :)
  • Odpowiedz
@Oskaros: ignorancie jakbyś nie zauważył to kolega pozwolił sobie odpowiedzieć Ci, ale tak jak myślałem, zabrakło Ci języka w gębie już nie pierwszy raz. Najśmieszniejsze jest to, że zwróciłem tylko Ci uwagę, że nie każdy żyje byle do 10 i żebyś nie wsadzał wszystkich do jednego worka, ale Ty jak zawsze masz do dodania milion innych rzeczy, czy to pieniądze, leki czy jakieś nicki. Baw się dobrze ;)
  • Odpowiedz