Wpis z mikrobloga

#guildwars2 #mmorpg #mmo #gry #pcmasterrace
Niedawno zacząłem pykać w "trial" Guild Wars 2 i bardzo mi się spodobało. Zacząłem pykać złodziejem, te animacje są fantastyczne! Możecie poradzić jak umilić sobie rozgrywkę, na co zwracać uwagę, jakieś tipy. (póki co robię serducha i punkty widokowe) No i najważniejsze - istnieje jakaś polska gildia? Mam w planach kupno wszystkich dodatków, ale zastanawiam się jeszcze jaka "paczka" jest najbardziej opłacalna... 470zł za tą najlepszą to trochę dużo :D
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marvolauke: Kiedyś bardzo fajnie pykało mi się w GW1, miałem idealnie zbalansowanego maga i często ratowałem sytuację. Kilka lat temu, niesiony nostalgią kupiłem dwójkę i to już nie to. Gra wygląda pięknie, ale jakoś klimat już nie ten. Chyba za bardzo singlowy, bo sporo questów sam robiłem, lub przyklejałem się na chwilę do jakiejś grupy, by coś odhaczyć.
@Marvolauke: mówisz o tych paczkach?

4000 gemów jest warte jakieś 240zł (wg. allegro :P)

więc najdroższa paczka ma sens jakbyś te gemy i tak chciał kupić (a polecam bo na chwile obecną w promocji za 2k z hakiem są unlimited narzędzia do kopania). pewnie będziesz robił story i dokupywał brakujące epizody w późniejszych epizodach...

no i w najdroższej paczce jakieś dodatkowe skiny dochodzą, opcja zmiany nazwy postaci i wyglądy i dodatkowy
Pobierz u.....5 - @Marvolauke: mówisz o tych paczkach?

4000 gemów jest warte jakieś 240zł ...
źródło: comment_1637650680Osn0f7yqTGj7btPGhm9h2J.jpg
@Marvolauke: GW2 jest dla mn zajebiste, szczególnie że grałem sporo w gw1. #!$%@? od paru miesięcy jak opętany i gorąco polecam.

Ogólem gra, podobnie jak w GW1, zaczyna się tak naprawdę od max levela (w tym wypadku 80) więc wszystko co teraz robisz traktuj jako tutorial. Jak dobijesz 80 i przejdziesz Personal Story to dopiero zaczyna się prawdziwa gra, w której w sumie sam definiujesz co chcesz robić - meta eventy,
@gangstaindesign2: Dzięki za porady, wypróbowałem sobie wszystkie klasy i póki co Guardian z Greatswordem jest moim nr 1 :D Nie grałem w GW1 dlatego właśnie zastanawiałem się, czy będe ogarniał fabułkę, i czy jest sens od razu na GW2 iść, ale postanowiłem spróbować.Kurczę, myśłałem, że paczka zawiera wszystko, a tu jakieś poucinane historie trzeba dokupić jednak :D