Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#kryptowaluty #kryptohazard #shitcoin #snek

Ktoś jeszcze nie zna SNEK?

Mocno zaangażowany dev, Liquidity Burned, ownership oczywiście Renounced i aktywne, memiczne community.

Od kilku dni stabilne wzrosty, już ponad 800 holderów, ath w okolicach 700k mcap obecnie 500k czyli taki trochę dip (od kilku dni jest taka sama sytuacja, dev idzie spać, ludzie zaczynają sprzedawać bo przestaje stabilnie rosnąć, dev się budzi, wjeżdża kolejna partia marketingu i leci w górę).

CG wysłane zgłoszenie może rozpatrzą pozytywnie to wiecie co wtedy się dzieje zazwyczaj, CMC potrzeba jeszcze trochę Holderów i mcap żeby się zgłosić.

10% tax, z czego 2% reflection w SNEK dla Holderów, 8% na Liquidity. Anti-Whale, max wallet 250m tokenów.

Oczywiście jak każdy shitcoin / meme coin może z dnia na dzień zrobić -90% więc zróbcie własny research, oceńcie ryzyko jakie chcecie podjąć i kwotę którą chcecie włożyć, DYOR. Jak kupicie, nie zapomnijcie zajrzeć na Telegram i może wykonać kilka zadań dla zwiększenia widoczności i zasięgów.

Website : https://snekbsc.fun/
Subreddit : https://www.reddit.com/r/SnekBSC/
Twitter : https://twitter.com/snekbsc
Telegram : https://t.me/SnekBSC

Contract : 0x5d8e513d568e98337e2049ced06881a80fbc8617
Pobierz inXe - #kryptowaluty #kryptohazard #shitcoin #snek

Ktoś jeszcze nie zna SNEK?

Mocno...
źródło: comment_1637492706pHy4MtRVVppYowv49L3c3L.jpg
  • 29
@inXe: chciałabym zrozumieć co napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogę to wygooglać i wtedy być może zrozumiem, ale może chciałbyś poświęcić swój czas i napisać jak krowie na rowie o co chodzi z:

Liquidity Burned

co to właściwie znaczy?

ownership oczywiście Renounced i aktywne

?

ath w okolicach 700k mcap

wiem czy jest ATH, ale jak to odnieść do mcap? Co w zasadzie pokazuje mcap?

dip

?
@RozowaWkolorachTeczy: luquidity to ogólnie płynność, dzięki której nie ma drastycznych zmian cen jeśli ktoś sprzedałby większą ilość tokenów, w tym wypadku jest zablokowana i cześć spalona, przez co twórca tokenu nie może nagle sobie jej wypłacić i sprzedać

Market cap działa na takiej zasadzie, ze czym więcej pieniędzy jest wkładane w kryptowalute, tym bardziej zwiększa się on, czyli czyli czym większy market cap tym więcej kasy siedzi w danym tokenie, ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RozowaWkolorachTeczy:

Liquidity Burned - w skrócie, liquidity zostało spalone, nikt nie ma dostępu do liquidity czyli płynności. Z każdej transakcji część idzie do puli płynności i dzięki temu trudniej zachwiać kursem. Jeżeli ktoś ma dostęp do liquidity może je wyciągnąć i wtedy wszyscy zostają z okrągłym gównem. Jak szukasz shita musi mieć albo Liquidity Burned albo Locked.

Ownership Renounced - nikt nie może ingerować w kontrakt czyli zmieniać zasad coina w
luquidity to ogólnie płynność, dzięki której nie ma drastycznych zmian cen jeśli ktoś sprzedałby większą ilość tokenów

@inXe : a jak sprawdzić jakie liquidity ma BTC? Bo tam wahania kursów są duże. Chyba, że duże to znaczy w okolicach 100% :)

Każdy zakup podnosi mcap, każda sprzedaż obniża mcap

ze zrozumieniem tego mam problem, bo przecież żeby kupić to ktoś musi sprzedać i odwrotnie. Więc zawsze liczba kupionych do sprzedanych jest taka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RozowaWkolorachTeczy: Slippage ustawiasz przy wymianie np. na pancake swap. Tam nie ma order booka tylko wymieniasz, stąd też potrzebny jest Liquidity Pool z którego wydawany jest hajs tym którzy chcą sprzedać, czyli wymienić jakiś coin na bnb i w drugą stronę.

Na giełdach trochę inaczej działa płynność, tam sprzedajesz i kupujesz od teoretycznie konkretnej osoby (i tak to giełda trzyma BTC i usdt). Tak żeby ktoś kupił to inny musi sprzedać,
Pobierz inXe - @RozowaWkolorachTeczy: Slippage ustawiasz przy wymianie np. na pancake swap. T...
źródło: comment_16374976991zmMbi3ERJxjfRdErkAT60.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zasadzka01: Skoro informuje o tym coinie, to znaczy że mam tam środki, to znaczy że liczę na wzrosty, to znaczy że ja podejmuje określone ryzyko które jestem w stanie ponieść żeby osiągnąć pewne zyski. Jeżeli odpowiednia ilość osób będzie myślało jak ja to cena pójdzie w górę, im szybciej ktoś się przekona tym szybciej zarobi. Jeżeli nikt się nie przekona do Sneka to cena zacznie spadać. Witamy w #shitcoin w pigułce