Wpis z mikrobloga

@KrzysiekAndrzej: Z mojej praktyki wynika, że te mające wentylator w rękojeści mają mniejszą moc. Może to tylko przypadek ale sprawdź przed zakupem jakiej mocy ma grzałkę.

Z kolei hot airy z wentylatorem w rękojeści łatwiej się obsługuje, mają 1 metr elastycznego kabla zamiast 60 cm sztywnej rury (piszę o najtańszych modelach).
  • Odpowiedz
  • 0
@mrKoval w sumie mam coś konkretnego na oku, i są to dwa takie same modele z tą samą mocą, różnią się tylko sposobem dostarczania powietrza. czytałem trochę w internecie, i niektórzy pisali że z kompresorem, #!$%@?ą elementy, ale wydaje mi się że da się na tyle to wyregulować, żeby nadmuch był wystarczająco mały
  • Odpowiedz
  • 1
@mrKoval są to wep853d i wep853da, wiem że to tanie chinczyki, ale opinie mają dość dobre, nie potrzeba mi wiele, ale są praktycznie w jednej cenie i muszę się zdecydować, prawdę mówiąc jedno urządzenie już mam, ale nie rozpakowywalem do końca żeby w razie czego zwrócić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KrzysiekAndrzej: Znowu ten temat...
miałem kompresor i wentylator. Oba to guano, ale kompresor to mega guano. Mały przepływ, głośne, duże pudło z grubą rurą jeszcze za taką kasę i w 2021 znajdują się naiwniacy na ten szajs który jest sprzedawany 15 lat ¯\_(ツ)_/¯ Chyba sam zacznę tym handlować, bo to żyła złota.

wep853da

@KrzysiekAndrzej: Kurła jeszcze z jakimś amperomierzem wskazówkowym tego nie widziałem czymajcie mnie xD Za rok
  • Odpowiedz
  • 0
@KrzysiekAndrzej mam od kilku lat yihua 858d zarówno w domu i pracy, sprawują się bardzo dobrze jak na swoją cenę.

Te wersje z pompką zamiast wiatraczka w końcówce mają zwyczaj się #!$%@?. Ja bym unikał.
  • Odpowiedz
  • 0
@KrzysiekAndrzej jak ustawisz wysoko prędkość to potrafi zdmuchnąć elementy.
Pcb do 4 warstw daje radę. Powyżej bywa ciężko, ale to zależy jaki element i jak zrobione jest pcb. Dlatego kupiłem też preheater jakiś puhui.
  • Odpowiedz