Wpis z mikrobloga

#godofwar #playstation
Chciałbym sobie ograć wszystkie części gier, a nie mam konsol. Jakie konsole sobie kupić, aby ograć każdą część po kolei i wjechać w możliwie jak najmniejsze koszty? Ktoś może mi zrobić listę kompatybilności wszystkich części do danej generajci konsol. Np. czy 1 i 2 część da radę ograć na PS4? itd. Będę wdzięczny za info.
  • 7
@Jurigag: Nie chce na pc. Chce sobie szybko odpalic konsole i zaczac gre, a nie pieprzyć się z instalowaniem jakiegoś oprogramowania i sciaganiem gier. Stać mnie na to, zeby sobie kupić konsole i ograć grę. Zwłaszcza, że mam tv 62 cale i chce na tym sobie grać, wówczas gdy narzeczona będzie brac mojego lapka prywatnego na dyżury, do słuchania muzyki.

@konto_testowe12: Dlatego chcę ograć wszystko zaczynając od mitologii greckiej, aby
@Tatiagla: no to zakup ps3 wymagany będzie, dobrze że ofert sporo na serwisach aukcyjnych

God of War® Collection to 1 i 2 z ps3, czasem w niezłej promocji na psstore (31,60 za dwie gry)
God of War® Collection 2 to God of War®: Chains of Olympus God of War®: Ghost of Sparta w podobnej promocji bywa

to już za niedużą kasę masz 4 gry do ogrania
@konto_testowe12: rozumiem że ogram te gry na jednej konsoli , a potem jest przejście do nordyckiej ?jak wygląda to graficznie?chociaż bardziej interesuje mnie alternatywna mitologia jako opowieść. Ale nie ukrywam że jeśli jest duży skok jakościowy pomiędzy PS3 a PS4 to rozważę sobie dodatkowy zakup. Więcej gier niż god od war nie przewiduję
@Tatiagla: Jak masz neta po kablu to PS Now na koncie w jakims UK. A jak chcesz koniecznie bez laga to w wiekszosc pograsz na PS3, w tego ostatniego na PS4 lub PS5 i w styczniu wychodzi na PC, a w tego co wyjdzie to tez na PS4 i PS5. Wiec wychodzi na to ze PS3 i PS4, chyba ze chcesz wieksza rozdzielczosc i FPSy to PS3 i PS5.