Wpis z mikrobloga

siema perfumowe świry. mam do sprzedania eau de parfum Dior Homme Intense we flakonie 150ml. zużyte około 20%, max 25%, tak jak na zdjęciu. sprzedaję ponieważ rzadko ich używam i wolę inne zapachy.

perfumy kupione w sklepie izapachy.pl średnia ocen na ceneo 5.0, średnia ocen na opineo 4,9 przy ilościach opinii idących w tysiące. z tego co pamiętam to sklep jest koszerny wg tagu #perfumy ;)

cena to 300zł. koszt kuriera pokrywam ja. możliwy odbiór osobisty w Warszawie.
roman_erotoman - siema perfumowe świry. mam do sprzedania eau de parfum Dior Homme In...

źródło: comment_1637408970sqq8E39aiWODP44j1L3jQz.jpg

Pobierz
  • 35
@Seshxyz: nie troll, tylko zapytałem o produkt bo byłem zainteresowany, ale nie podróbką... Diorów nie da się ot tak kupić i sprzedawać kilkaset złotych taniej niż drogerie typu Sephora... Nawet SuperPharm nie jest w stanie ogarnąć promocji na Diora, a jakaś drogeryjka sprzedaje kilka stów taniej, no ciekawe :)
@Seshxyz: perfumy są podrabiane na potęgę to raz, dwa czasem drogerie ściągają coś z innych rynków swoimi kanałami - np. Chiny, wtedy jest oryginał, ale na inny rynek stąd mozna ogarnąć promocję (oryginał z innym składem skoro tańszy? Na to wychodzi) ... Do tego dochodzi łatwość lub trudność podrobienia jakiegoś zapachu, serio przy zakupie perfum w pierwszej kolejności trzeba szukać w dużych sieciówkach dobrych cen bo tam ryzyko zakupu podróbki jest