Wpis z mikrobloga

Wskaż przedmiot/usługę/czynność do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie w Twoim życiu komfort/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

Zanim przejdę do konkretów to parę słów dla nowych czytelników. Już od prawie roku, regularnie rozmawiamy w tych wpisach o wszelkich możliwych usprawniaczach życia. W skrócie: polecam Wam rzeczy które wprowadziłem do swojego życia z tytułowego pytania i z czystym sumieniem mogę je polecić a w komentarzach nawiązujemy dyskusję z której rodzą się kolejne pomysły. W większości przypadków propozycjami są moje autorskie rozwiązania oraz inspiracje spośród setek Waszych komentarzy. Zainteresowanych zapraszam do wymiany poglądów, dzielenia się swoimi sugestiami oraz prześledzenia archiwalnych wpisów pełnych ciekawych pomysłów.

Dziś kilka strzałów:
1. Wspominany od pierwszego wpisu w tej serii – Nóż Victorinox „Pikutek” – Koszt 20zł – przekonałem się do zakupu po dłuższym czasie i mogę powiedzieć jedynie „przepraszam” że tak późno. Zdecydowanie nadnóż, pokroi wszystko od pomidora po pieczywo przez mięso i zrobi to w sposób idealny nie miażdżąc przy tym krojonego obiektu. W moim przypadku zastąpi on ceramiczne noże które dość szybko uszkadzają się podczas użytkowania.
2. Translator DeepL – Darmowy do 5k znaków – zdecydowanie najlepszy jakościowo translator jaki znam. Wyprzedza znacząco Google Translator tłumacząc praktycznie 1:1 treści na wiele języków. Sprawdź sam.
3. Irygator – Koszt 100zł – jeżeli nie lubisz nitkować zębów lub masz aparat na zębach to zdecydowanie jest to coś co zrobi różnice w kwestii dbania o higienę jamy ustnej.

Uwaga: za rogiem Święta, Św. Mikołaj i Black Friday. Zaplusuj ten wpis który właśnie czytasz aby być wołanym w kolejnym, grudniowym wpisie i obserwuj TAG AUTORSKI #mirekmasterclass aby móc w każdej chwili wrócić do ponad tysiąca inspiracji z komentarzy Mirków.

Przychylając się do Waszej propozycji, dokładnie za miesiąc udostępnię zestawienie najbardziej plusowanych propozycji z podziałem na kategorie typu zdrowie, bezpieczeństwo, motoryzacja, inwestycje itp. uwzględniając wszystkie Wasze komentarze od początku trwania tej serii.

Dołącz do naszej dyskusji odpowiadając poniżej na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.
masternodeBTC - Wskaż przedmiot/usługę/czynność do 300zł (może być też darmowa) która...

źródło: comment_1637314353rvCnJJZFm8iD7Rr408TMK7.jpg

Pobierz
  • 314