Wpis z mikrobloga

Jak grać lepiej w te gre? Jakies poradniki? Jest ktoś, kto nagrywa jakies materialy, ktore rzeczywiscie moga pomoc grac lepiej? Granie po prostu więcej jakos mi nie pomaga, a ostatnio jest wrecz gorzej.
Gram dopiero miesiac i juz jestem totalnie sfrustrowany, ale chciałbym jakos sprobowac nauczyc sie grac lepiej. Mam niesamowite problemy w ataku, czuje jakby obroncy przeciwnika byli wiecznie przyklejeni do moich zawodników, nic nie jestem w stanie z tym zrobić
#fut
  • 5
@wietnamiec: podbijam. U mnie jeszcze praktycznie kazdy rywal, to szczelna obrona, istne autobusy stawiaja, ciezko jest sie przez nie przebic, a jak trace pilke, to sobie gosc wchodzi w moja obrone jak w maslo, a zespol plynnie mu lata od bramki do bramki. Moi sie wcale nie pokazuja do pilek, ciagle sa kryci, #!$%@? wie gdzie pilke w ogole podac i tak w kazdym meczu. Co tu robic, zeby gralo sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LaylaTichy: dzięki za poradę, bo ja już 3 weekend z rzędu bez LW będę bo w kwalifikacjach mecze 4/5. Zawsze jakiś gość z kimbembe embambe enkunku albo innym szrotem co wchodzi jak w masło w moich obrońców, a oni stoją i się patrzą. Ale spróbuję pooglądać i zobaczymy. Dzisiaj trochę dryblingu oglądałem i próbowałem w SB robić