Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze w walce z maskami? Bo jeżeli ktoś chce porozmawiać o skuteczności albo konieczności - w oparciu o badania i fakty - to jasne. Ale najlepsi są ludzie, którzy hołdują najprostszym manipulacjom. Zaczynają odwołania do holocaustu - obrazki z żydami, którzy szli na śmierć, odwołania do znakowania zwierząt. Jakby sami w takim momencie pokazując, że mają niewiele mądrego do powiedzenia.
Jeżeli chcesz kogoś przekonać to nie wrzucasz głupich obrazków tylko podpierasz się danymi lub mówisz wprost. Nie chcę nosić maski - bo mnie denerwuje. I szczerze ten argument mnie przekonuje. Nie chcę nosić bo nie lubię/drażni mnie to. Jest to argument, który właściwie jest dobry. Może środowiska medyczne mnie znienawidzą, ale on w jakiś sposób pokazuje nam punkt widzenia tej osoby. Jest ona egoistyczna, ale kto z nas nie jest egoistą?
Ale te wszystkie szurskie wysrywy, wymyślanie historii o śmierci - pamiętacie legendę o samobójstwie matki z rzeszowa, bo syn po szczepieniu zmarł? Po kilku miesiącach dalej zero dowodów.
Wymyślanie sobie masowej grzybicy płuc, do której miało dojść już rok temu.

Dodatkowo okropnie drażni to dokładanie do wszystkiego "szury miały rację". Jeżeli ktoś mówi 100 rzeczy dziennie, no to nawet przez zwykłe szczęście jedno co powie może się okazać prawdą. Dlaczego tak wybiórczo traktujecie to co mówia szury? Może porozmawiamy o kosmitach, replitianach i o tym, że Kennedych zabili kosmici. Skoro szury miały rację.

#bekazpodludzi #bekazszurow
  • 5
@Vegeta696: dlaczego nie odpowiedziałeś tylko odwracasz kota ogonem. Pisałem wyżej o hołdowaniu najniższych ludzkich zachowań. I właśnie to udowadniasz.
Nic takiego nie powiedziałem. Poprosiłem o te badania - na które się powołujesz. Czy to tak dużo?
@Krejziismylife: Bo szury obawiają się merytorycznej dyskusji na fakty i badania bo z doświadczenia wiedzą o tym, że taką dyskusję przegrają. Oni nie korzystają z wiedzy naukowej tylko z "chłopskiego rozumu" ponieważ by korzystać z faktów trzeba interesować się światem, podchodzić krytycznie do swoich przekonań, wysłuchiwać ze zrozumieniem swoich przeciwników - tego szury nie potrafią.