Wpis z mikrobloga

Przeglądałem z ciekawości jakie to potrzeby mają rodziny w #szlachetnapaczka i znalazłem takie złoto:
https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/72337/1543

Dla tego kraju nie ma ratunku, co trzeba mieć w głowie, aby zrobić sobie 6 dzieci nie mając gdzie mieszkać.
Pewnie przypadkiem tak wyszło, zanim się zorientowali to już było szóste w drodze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi
mandamin - Przeglądałem z ciekawości jakie to potrzeby mają rodziny w #szlachetnapacz...

źródło: comment_16371780326GBbwInEdjm8ee7WWrMupk.jpg

Pobierz
  • 7
@mandamin: Mnie #!$%@?, że zawsze gdy jest jakiś gówniak w zgłoszonej rodzinie, to nigdy nie ma laptopa i bardzo bardzo go potrzebuje do nauki zdalnej. Jak on przez ostatnie 2 lata funkcjonował? Nie chodził w ogole do szkoły czy co? Czy oni nie mają nawet swoich telefonów? Jak jeszcze byłam w maturalnej to wiele osób normalnie na telefonach na luzie siedziało. Co z dofinansowaniami, przecież były rozdawane laptopy, nawet sama szkoła
  • 1
@MizoginLu dokładnie tak może być niestety, a biorąc pod uwagę fakt, że najtańszego używanego lapka do neta, na którym da radę ogarnąć lekcje itp. można znaleźć za ok. 1000 zł, to nikt nie powinien mieć z tym problemu korzystając z 500+.