Wpis z mikrobloga

Lewandowski:

Trener słusznie nie chciał zlekceważyć meczu z Andorą.


Ja #!$%@?. Zlekceważyć meczu z Andorą?
ANDORĄ? CO? #!$%@??

Weźcie mnie kurna trzymajcie. Przecież z Andorą mógłby wpuścić kadrę Wieczystej, i by to wygrali.
Litości.

Ale to jest żałosne. Najpierw dzban na konferencji mętnieje tłumaczy czemu nie wystąpili zawodnicy, bo coś mu się #!$%@?ło, i sprawdzi se kadrę w najważniejszym meczu bez czwórki liderów. A teraz lewy tłumaczy, że to było ustalone.

Przecież to Sousa wyszedł na debila.
#mecz #reprezentacja #meczynaspilka
#orlysousy #kanalbekowy #pilkanozna
Pobierz Matpiotr - Lewandowski: 
 Trener słusznie nie chciał zlekceważyć meczu z Andorą. 

...
źródło: comment_1637171518yR50HmqioaJuas54Yt2I1W.jpg
  • 11
@Matpiotr: "Przecież z Andorą mógłby wpuścić kadrę Wieczystej, i by to wygrali." Wieczysta dostala oklep od 1 ligowca 5-0, więc nie jestem tego pewny jakby Wieczysta spotkała się na boisku z taką agresywnie i bojową nastawioną drużyną która podawać piłki w linii prostej i wrzucać w pole karne potrafi.
@szczepan-szczypawa: a jak Glik dostanie żółtą w pierwszym meczu barażowym, to co?
Nie zagra w drugim najważniejszym.
Czyli co? W pierwszym nie zagra, bo będzie pauzował w drugim?

To jest tak żałosne tłumaczenie, że po prostu pękam ze śmiechu.
@Matpiotr: Wiem, że są kary i dlatego moim zdaniem Krychowiak powinien mieć dłuższe zawieszenie. Nie mogę teraz znaleźć konkretnego fragmentu, ale pamiętam, że to było też powiązane ze ściągnięciem Kozłowskiego, Kamińskiego i Zalewskiego z młodzieżówki po pierwszym meczu, ale nie było to powiedziane wprost tak jak napisałem.